SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 61 - ważenie (wyniki + video + foty)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Wiem że miał już swój powrót z Pa De Pano, który przegrał w 1 rundzie, ale chodzi mi raczej o powrót na zwycięską ścieżkę. A z tym co napisałem o Sylvii to chodziło mi o to żeby porównać jak oni się różnią od siebie gabarytami (wzrost itp...), bo wiem że Tim walczy z Arlovskim...

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
A i tak Mir jest cięższy, po fotkach z ważenia widać że dostał brzuszka...

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407


Kurde, Titowi łeb rośnie w oczach, jak zobaczyłem to zdjęcie, to pomyślałem, że fotomontaż...

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407


Arlovski na co dzień sprzedaje garnki na bazarze - wiedziałem, że skądś go znam

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407


Ken się trzyma pod względem fizycznym Ciekawe jak postępuje przerost lewej komory?

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Mir coraz bardziej zaczyna przypominać Ricco Rodrigueza (choć do niego mu daleko imo, i pod względem wagi, póki co, i, przede wszystkim, pod względem talentu i osiągnięć ).
Szkoda, bo po mału wygląda to jak 'od bohatera do zera', a raczej 'od mistrza do średniaka'.
Coś jak Belfort, choć to też słabe porównanie.
Jednak, oby tak jak Vitor wygrał tę walkę,
bo przeciwnika ma naprawdę, nawet nie powiedziałbym, że średniego.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1119
Wyczytalem na jakims forum,ze podczas wazenia Titek mial na sobie T-shirt, ktory Dana kaze mu sciagnac przed samym wazeniem i ze UFC wymazalo to co na nim bylo. Jakies domysly ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647



Do kupienia od jakiegoś czasu na stronie Ortiza.

Poza tym, Tito bardzo darł japę, kiedy okazało się, że Shamrock waży 206 funtów (obaj mieli ważyć po 205). Jednak, kiedy sam wszedł na wagę okazało się, że waży 206,5 funta... Miał 15 min na zbicie wagi, ale udało mu się.
Z powodu jakichś tam norm NSAC Shamrock mógł ważyć ten 1 funt więcej, Tito również to wykorzystał, jednak narobił dużego smrodu wytykając palcami i Kena, i Danę White'a.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2006-07-09 00:40:27

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20470
Tito to niezły kozak zleje Shamrocka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20470
Niewiem czy to na żywo ale załapałem się na Walke Mira i Ortiza a Zaraz walczy Arlovski.Leci oczywiscie z tego pliku co ogladaliśmy ostatni Pride.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywiad z Pawłem Nastulą! (Gazeta Wroc.)

Następny temat

Cage Rage 17 wyniki

WHEY premium