SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 206: Holloway vs. Pettis - LIVE

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No akurat Kennedy słusznie miał pretensje, a Kelvin imo mógłby ogarnąć Tyrona w WW. Jego wina, że wagi nei trzyma. Powinien ścinać, sam jest sobie winien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nie mial slusznie pretensji.
Jedyny moment kiedy zranil Romero zrobil to oszukujac i trzymajac za rekawice. Poza tym nic w walce nie zrobil.
Jest p******onym oszustem, ktory placze o oszustwa. Tak samo z koksem,o ktory placze, a sam bierze. "Nirspodziewanie" mu forma spadla obecnie po USADA

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Dobra gala:
- kenedy emerytura, dluga przerwa, skonczyl sie sok, pary na pierwsza runde
- Cub vs Choi jak dla mnie walka roku, dla tej walki warto sciagnac ta gale. Spisalem na straty Swansona a koles pokazal zaj**ista forme, przekroj stojki nie z tej ziemi. Propsy dla choia ze nie odpuscil, mysle ze 1 runde urwal
- Cerrone vs Brown, te K.O bedziemy dlugo ogladac w przeroznych migawkach z UFC i tez dla niego warto ta gale zobaczyc. Cowboy ma teraz na koncie na prawde solidnego WW i ciekaw jestem co pokaze dalej.
- ME, szkoda ze Pettis cala walke walczyl bez prawej reki do tego te problemy z robieniem wagi, troche ta walka jak dla mnie byla na sile. Przez te idiotyczne trzymanie pasa przez Conora zaczeli robic walki z dupy troche. No ale Max poza zasiegiem, jego walka z Aldo naprawde zapowiada sie zaj**iscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Walka Choi kontra Swanson porównywalna z Wanderlei vs Stann, tylko że trwała dłużej :o

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Kelvin Gastelum uważa, że zasłużył na walkę o titleshota w wadze półśredniej

Mini Cain po wygranej na UFC 206. Podczas wczorajszej gali Kelvin Gastelum (13-2, 8-2 w UFC, #11 w rankingu UFC wagi półśredniej) stoczył swój kolejny pojedynek w wadze średniej, 25-latek w III rundzie znokautował Tima Kennedy’ego (18-6, 3-2 w UFC, #10 w rankingu UFC wagi średniej). Po walce Gasteum powiedział, że jest zainteresowany konkretnymi pojedynkami w wadze średniej lub walką o titleshota w kategorii półśredniej. Więcej

Max Holloway chce walczyć z Jose Aldo na UFC 208

Błogosławiony chce szybko doprowadzić do unifikacji pasa. W walce wieczoru UFC 206 Max Holloway (17-3, 13-3 w UFC, #2 w rankingu UFC) znokautował Anthony’ego Pettisa (19-6, 6-5 w UFC, #5 w rankingu UFC) w III rundzie i został pierwszym zawodnikiem, który zafundował mu przegraną przed czasem. Hawajczyk uważa, że dziesiątą z rzędu wygraną udowodnił, że jest najlepszym zawodnikiem na świecie. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Donald Cerrone jest gotowy na kolejną walkę w styczniu i chce się zmierzyć z Demianem Maia

Od przejścia do dywizji półśredniej, Donald Cerrone stoczył cztery wygrane walki pokonując w ostatniej na UFC 206 Matta Browna.
Cerrone rozprawił się z Brownem w trzeciej rundzie kończąc go przez nokaut po kopnięciu w głowę. „Cowboy” nie chce jednak robić sobie zbyt długiej przerwy i już zapowiedział, że jest gotowy na walkę pod koniec stycznia. Więcej

Will Brooks chce walczyć z Anthonym Pettisem w wadze lekkiej

Były mistrz wagi lekkiej Bellatora Will Brooks walczący obecnie w UFC chętnie przywita w kolejnej walce w dywizji lekkiej Anthony’ego Pettisa.

Anthony’emu Pettisowi nie wiedzie się ostatnio najlepiej, ponieważ na pięć ostatnich walk wygrał tylko jedną z Charlesem Oliveirą. Czwartą porażkę zanotował w ostatnim pojedynku z Maxem Holloway’em na UFC206. Należy jednak dodać, że była to druga walka Pettisa w wadze piórkowej. Po dzisiejszej gali, Anthony stwierdził, że rozważa powrót do wagi lekkiej w której zdobył tytuł mistrza. O problemach Pettisa w wadze piórkowej świadczą jego problemy ze zrobieniem wagi przed ostatnią walką. Więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Vannata rozj**ał system, chociaż ja na niego hype już miałem niesamowity po walce z Fergusonem, którego o mało nie rozj**ał. Vannata to top 10 albo i lepiej bez 2 zdań.

Gastelum na bank zostanie w 185, już Dana się o to postara i słusznie.. Gość jest kompletny, maszyna cardio zwłaszcza w tej wadze gdzie ma przewagę szybkości i Gastelum świetnie boksuje. Kennedy miał przez pół rundy czy więcej sukces, ale tu rozmiar miał znaczenie, ładne te kolana w dupsko i uda sadził. Kelvin nawet w 185 może namieszać, Kennedy żaden post USADA Puar tylko Gastelum taki dobry. Gość Hendricksa wypunktował.

Choi ma głowe z kamienia. Zaj**ista wojna polecam każdemu. Swanson też swoje przyjął i Choi pokazał przyzwoity grappling w tej walce. Z tym, że Swanson jest w prime lub nawet lekko po a Choi cały czas robi postępy, po tej walce będzie jeszcze lepszy

Cerrone vs Brown - walka jeszcze lepsza niż się spodziewałem Cerronego Danka do 155 już nigdy nie puści tj. Gasteluma do 170 i dobrze, bo na chvj tyle ciąć. Timing kopnięć w głowę Cerronego jest zaj**isty i fajnie kończy kombinacje właśnie tym kopnięciem w głowę. Naprawdę Cerrone ma swój prime teraz i to w 170, ale wciąż defensywnie ma luki i czasem gubi się pod presją. Dla Cerronego pełno opcji teraz, Lawler/Masvidal czy nawet Maia skoro ma być rewanż Wonderboya z Woodleyem.

Holloway dał mega popis, gość jest coraz lepszy, zniszczył Pettisa tak, że bym się tego nigdy nie spodziewał, co odj**ał w 3 rundzie to biedny Aldo straci pas i pójdzie grać w piłkę. Nie widzę Brazylijczyka z Maxem. Pettisa to Aldo mógł pokonać, bo mógłby go okopać jak Barboza i miałby większe szanse na pięści (poruszanie się w obu przypadkach Hawajczyka). W sumie to stawiałbym na ALdo z Pettisem w 145. Jednak Holloway nie dość, że bezbroblemowo uniknie parteru z Aldo gdzie Aldo i tak g**** by zrobił, bo za mały to nie da się okopać, bo za dobrze się porusza, z 10cm wyższy, zaj**ie Aldo co tu dużo gadać, chyba każdy się tu zgodzi (Nolana nie liczę)

"Kelvin Gastelum uważa, że zasłużył na walkę o titleshota w wadze półśredniej "
dobry żart

Brooks vs Pettis ma sens w chvj. Brooks może go zapasami pojechać


Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2016-12-12 01:31:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Sorry, ale w ogóle nie widzę Hollowaya z Aldo. Pettis to nie ten sam Pettis zo rozyebał Cerrone. Kiedyś w 155 wyżyłowany, a w 145 wygląda gorzej pod kazdym względem Mądry Aldo, jak z walki z Edgarem da sobie radę z Hollowayem, który będzie zjadał kontry aż miło.

Inna sprawa to różnica atletyczna. Wkvrwia mnie Aldo, uwielbiam Hollowaya, ale Aldo to dalej genialny zawodnik, a ostatnia walka to potwierdza.

Wiedziałem, że Holloway rozyebie Pettisa i to w dokładnie taki sposób jaki pisałem przed galą - zajedzie go.

Dla mnie Pettisa można porównać do Erika Silvy, jesli chodzi o przed/po USADA. Bardzo podobne zmiany, choć u Silvy mimo wszystko w większym stopniu.

Co do reszty walk

Meek vs Mein - świetna walka. Bardzo podobała mi się postawa Meeka i ogólnie dobry wariat.

Kennedy vs Gastelum - wkvrwia mnie Kelvin ale jego szybkość byla naprawdę zacna. Ale póki co niecj ogarnie swoje pokusy, bo tak to daleko nie zajdzie. 185 zrobił tylko dlatego że niedawno zbijał (próbował) do 170 Nie lubię takich sytuacji, bo taki Kelvin mógłby spokojnie zrzucić fat i byc w półśredniej bez zabijania swojego ciała. Ale niestety jest głupi i tego nie rozumie

Swanson vs Choi - megaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa walka. Yebaniec Robin Black dobrze przewidział wygraną Swansona, a był samotny w tym typowaniu. Boję się tylko że Choi dużo zdrowia stracił na tej walce. Powinien odpoczać.

Cerrone vs Brown - było widać po tym jak weszły dwa kopniaki na głowę że będą kolejne - to było jasne - bo jak wchodzi cos tak mocnego to ten damage się będzie kumulować i położy najtwardszą szczękę.

O ME już pisałem.

Generalnie ME bez szału, ale cała gala super.






Zmieniony przez - Dremor w dniu 2016-12-12 11:55:44
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Gastelum przyznał, że miał to w ch**u i lubi wp*****lać meksykańskie żarcie więc w 185 powinien zostać na zawsze za to co odj**ał już niejednokrotnie. Za błędy się płaci.

Pettisa zbijanie wagi osłabiło i z tym post USADA to nie przesadzajcie wszyscy. Henderson i Melendez zostali rozmontowani w stójce przez Showtime'a (nawet wtedy Melendez wygrał 1r) a gdzie stójka tych dwóch do stójki Hawajczyka. Pettisa do tej pory tylko czołówka pokonywała, to wciąż bardzo dobry zawodnik tylko jego miejsce jest w 155.
Aldo nie ma imo argumentów na Hollowaya, jakie kontry Dremor o czym ty mówisz, że niby bokersko da rady? Edgar to karzeł przy Maxie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
też stawiam na Aldo ,ale czas pokaże...

Aldo ma lepszy boks od Pettisa ,lepszy low kicki ,lepsze zapasy ,jest słabszy z plecow ale to nie ma znaczenia bo Holloway to stójkowicz ,Aldo wygra moim zdaniem.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o pomoc... Anemia? wahania sily kondycji

Następny temat

Młody w MMA - porady?

WHEY premium