SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 185 - Pettis vs Dos Anjos - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
mam polajkowane ufc i nic tam nie piszą o wynikach koksu z ufc 185

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
bo tam nie piszą nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Kurde a jeszcze przed walką z Pettisem pisali że RDA to taki najsolidniejszy z rzemieślników tylko, a tu proszę. Jak widać można się rozwijać i w późniejszej fazie kariery

Zmieniony przez - ziumol w dniu 2015-03-26 12:21:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Nie tylko RDA. Tak samo Lawler, tak samo Werdum wrócili po latach i zdobyli pas. Więc 3 mistrzów takich mamy, co jest ZAYEBISCIE duzo biorąc pod uwagę, że mamy 8 kategorii. Prawie połowa mistrzów to fajterzy 2.0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Roy Nelson uniknie operacji i chce jak najszybciej zawalczyć z Joshem Barnettem

Po przegranej walce z Alistairem Overeemem na UFC 185 okazało się, że Roy nelson doznał złamania ręki i mówiło się, że przerwa od walk potrwa rok.

http://www.fight24.pl/roy-nelson-uniknie-operacji-i-chce-jak-najszybciej-zawalczyc-z-joshem-barnettem/

Barnett zniszczy Nelsona?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Co jest w ogole z Barnettem ? Tez strasznie dawno nie walczyl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Barnett na Metamoris 9 maja z Roberto Abreu walczy więc z Nelsonem najwcześniej zawalczyłby w lipcu albo sierpniu.

Wgl nie wiadomo czy do tej walki dojdzie, bo ciężko mi określić chęci u Barnetta zwłaszcza jakby miał walczyć z kimś takim jak Nelson, myślę, że z JDSem np o TSa chciałoby mu się walczyć albo choćby z Overeemem, który teraz jest pewnie wyżej w rankingu niż Nelson i jest po 2 wygranych a nie po 2 przegranych jak Roy.

Ogólnie ciężko stwierdzić co z formą u Josha po takiej przerwie i ciężkim KO, ale Barnett idzie z presją, skraca dystans ciągle, klincz i obalenia, myślę, że największe szanse na wynik tej walki to Barnett przez decyzje po dominacji w parterze a może i finish jakiś podobnie jak z Kharitonovem ch** wie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem,że to inna formuła walki ale po przegranej z Brownem,Barnett poddał Listera na Metamoris,więc tragedii z formą nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no właśnie to inna formuła, Barnett trochę ślamazarnie wyglądał z Brownem czy to w dystansie był wolny czy skracał dystans i szedł w nogi wolno wyłapując ciosy.. Nelson co prawda go takimi łokciami nie załatwi co Brown, kolana pewnie takiego też nie wsadzi, w dystansie będzie gorszy, Barnett będzie stroną agresywną więc tu też, ale jak Barnett będzie skracał dystans to żeby to robił płynnie, bo może overhanda wyłapać a nie wiadomo ile Barnett 2015 jest w stanie przyjąć na głowę. Mało kto jest w stanie przyjąć mocne ciosy Nelsona chyba, że ma łeb jak JDS, Hunt lub Overeem.


































...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Wszyscy czysci, szacunek dla RDA, moze by Reem'a na camp wzieli i taki cykl rozpisali
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ankieta do pracy magisterskiej- Kontuzje w MMA

Następny temat

Dodatkowe treningi

WHEY premium