SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 182 Jones vs Cormier 03.01.2015

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26826

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Gus mu gorsze pieklozgotowal niz DC.
Chyba faktycznie tylko ten rewanz sie nalezy.
A pptem Rumble!
No chyba ze ubije Gusa

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1885
Bądzmy szczerzy JJ na pewno nie zdominował DC i o wygranej zdecydowały niuansy, a przede wsztstkim zachowanie więcej sił przez JJ. Jak dla mnie jednak malo przekonujace zwyciestwo. Niemniej JJ nie dal sie obalic i nie walczyl z plecow. Bardzo aktywna i agresywna stojka mozna wypunktowac JJ i już niedlugo ktos to zrobi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jak Jones wyczyści półciężką to chyba na prawdę wtedy tylko Cain będzie dla niego wyzwaniem. No chyba że Dos Santos w następnej walce pokaże się w formie jak z przed walki z Cainem

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2414
cormier nie wygral zadnej rundy. conajwyzej zremisowal 3. szkoda. mysle, ze wszyscy oczekiwali wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Ciekawe co do powiedzenia będzie miał DC na konferencji. W każdym bądź razie ja idę jeszcze spać, dzięki za oglądanie i "dobranoc"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dawać rewanż Jones-Gustafsson, dobranoc

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Jak dla mnie Jones wygrał 2 pierwsze i 2 ostatnie, także kondycja tutaj dużego wpływu nie miała, bo i tak przegrał 4 z 5.

Jones sklepał całą czołówkę na sfd zawsze będzie underdogiem w kolejnych walkach Spadam, dzięki za stream, narazie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16088
Balon byl tak napompowany, ze ogolnie cala gala jak i ME szalu nie zrobila. DC przewisial pol walki w klinczu przez slaba kondycje i to niepotrzebne usilowanie obalenia zamiast postawic na boks. Co do widowiska to 1 runda byla mega, potem co raz slabiej a od połowy straszne tarło. Jones robi sie taka zmorą jak kliczki tylko bez Ko ciosu. ehh juz wole HW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1885
Wiktor dla mnie pierwsza była dla JJ, druga dla DC, trzecia remisowa, ostatnie dwie dla JJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy zawodnik MMA w 2014!

Następny temat

K-1 zawody

WHEY premium