SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 182 Jones vs Cormier 03.01.2015

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 26827

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16088
Jakbym musiał stawiać kase, postawiłbym na DC. Ma lepsze zapasy, potrafi skrócić dystans i w końcu trafi tym swoim overhandem, tym bardziej, że będzie miał na to 5 rund i patyczak się złoży jak domek z kart. Naprawdę nie widze wygranej JJ, nie ma KO ciosu a poza tym co on może Cormierowi zrobić tymi swoimi smiesznymi kopniaczkami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Ja też liczę na mega walkę i mega emocje. W sumie to dawno się tak nie jarałem walką jak tą. I mam nadzieję, że Corimier wytrze Jonesem octagon Wiem, że nie bedzie latwo i szanse daje raczej 50:50, ale mam nadzieje, ze jednak zapasy DC okaza sie decydujaca bronia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Naprawdę nie widze wygranej JJ, nie ma KO ciosu a poza tym co on może Cormierowi zrobić tymi swoimi smiesznymi kopniaczkami?

Dokładnie! Kogo poza tym JJ ma na rozkładzie? Nikogo z top10! Rashad - poza rankingiem, bo kontuzja. Rampage - Bellator, Shogun - Fabio Maldonado go nayebał, Machida - kategoria niżej, Sonnen - emeryt, Vitor - MW, Glover - dostał od Davisa, który chce się bić z AS.
Kondi
najlepszy możliwy sparing partner tzn. Cain,

War Daniel "I train with Cain" Cormier

grind
Nie wiem skad pomysl ze JJ jest w czymkolwiek poza zapasami gorszy od DC.
Jon powinien to wygrac przewaga zasiegu pub poddaniem.

Ale DC trenuje z CAINEM [q.e.d.] !!!!!1111!!1!11!! Więc jest przygotowany na taką przewagę zasięgu!!!!!!

Zmieniony przez - mmmateusz w dniu 2014-12-27 13:33:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
A poza tym, DC vs JJ to najbardziej wyczekiwana walka dla mnie. Nie licząc superfajtów typu Pettis vs Aldo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jeśli chodzi o main event nie mam zielonego pojęcia na kogo postawić. Zarówno w jedną jak i drugą strone może to pójść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
JJ przez decyzje, DC nie został zweryfikowany, walczył z emerytem Hendo i Cumminsem, gdyby waczył Rashadem to byśmy coś więcej wiedzieli. Tak samo Cub Swanson ładnie się prezentował ze średniakami, ale jak dostał Frankie Edgara został poddany i otrzymał 250 ciosów w parterze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Agares25
JJ przez decyzje, DC nie został zweryfikowany, walczył z emerytem Hendo i Cumminsem, gdyby waczył Rashadem to byśmy coś więcej wiedzieli. Tak samo Cub Swanson ładnie się prezentował ze średniakami, ale jak dostał Frankie Edgara został poddany i otrzymał 250 ciosów w parterze.

A Mir, Barnett, Bigfoot? beka

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Ra-v9
Jakbym musiał stawiać kase, postawiłbym na DC. Ma lepsze zapasy, potrafi skrócić dystans i w końcu trafi tym swoim overhandem, tym bardziej, że będzie miał na to 5 rund i patyczak się złoży jak domek z kart. Naprawdę nie widze wygranej JJ, nie ma KO ciosu a poza tym co on może Cormierowi zrobić tymi swoimi smiesznymi kopniaczkami?

Ma przewagę zasięgu i będzie go po prostu punktował smiesznymi kopniaczkami i zapewne lokciami. Nie wierze, ze Cormier go bedzie obalal przez 5 rund jak Sonnen Spidera. JJ nie zlozy sie jak domek z kart bo pokazal juz ze szczene ma twarda. Ja stawiam, ze bedzie split decision dla JJ, a potem zapewne rewanz.

Co do trenowania DC z Cainem to oczywiscie w teorri, bo Cain czesciej leczy kontuzje niz walczy. Zreszta na tym filmiku, wiecej trenuje z Lawalem i Rokholdem:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ciężko mi sobie wyobrazić żeby ktoś tu kogoś miał skończyć przed czasem - obym się mylił. Ale Cormier go poobala. Ciekawe czy Jones ostrzej niż zwykle będzie celował w kolana.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
nie no, pisanie, ze Cormier nie zostal zweryfikowany, to jednak spore naduzycie...jak Steven to przeczyta,to jestes dojechany Agares, wiec lepiej to za wczasu odwolaj.

nawet jak pokona JJ, to bedzie mozna pisac, ze mial ulatwione zadanie, bo jednak nizszy, bardziej mobilny, wiec i zapasniczo bylo mu latwiej, a poza tym to ten Jones wcale nie taki mocny i wszystko o tym od dawna wiedzieli. fakt,ze HW jest specyficzna kategoria i tak naprawde,dopoki nie pokonasz JDS'a i Caina,to na forum sfd kazdy moze cie okreslic jako placka,ktory nie pokonal nikogo waznego,ale tez bez przesady, wypada oddac gosciom jak DC troche szacunku wobec ich dokonan i kierowac sie tym,co soba reprezentuja w klatce, a nie samymi nazwiskami w rekordzie (ktore i tak u DC sa niezle,nie jego wina,ze wciaz nie pokonal Aldo i Rondy).

stawiam na Cormiera,bo JJ mnie nie przekonuje i raczej nic sie w tej kwestii nie zmieni. jak ktos pisal wyzej, jesli warunki Jonesa nie beda AZ TAKA przeszkodza dla DC,to powinien sobie spokojnie (sick!) poradzic,bo ma - IMO - ku temu wszelkie argumenty. stojka wcale nie gorsza, zapasy mysle,ze na +, co za tym idzie zakladajac,ze obali,to powinien Jones'a tam utrzymac i nie dac sie poddac. a jesli sam bedzie walczyl z plecow,to tez raczej nie da sobie zrobic krzywdy (chociaz te lokcie...). w stojce dodatkowo szanse na ustrzelenie przez Jonesa moim zdaniem niemal zadne, a przez Cormiera juz jakies owszem.

no ale, wiadomo, to MMA i zwlaszcza w pojedynku z takim gosciem jak JJ moze sie wydarzyc wszystko, wlacznie z latajaca balacha.

Zmieniony przez - gautan w dniu 2014-12-27 16:34:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy zawodnik MMA w 2014!

Następny temat

K-1 zawody

WHEY premium