SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 178: Johnson vs Cariaso

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Z fikcyjnymi kontami tworzonymi tylko i wyłącznie do typowania dało się skutecznie walczyć, ale zgodnie z Waszymi sugestiami, czyli uczestników poprzednich edycji i zapaleńców sportów walki, jest właśnie te dodatkowe obostrzenie.
Z braku czasu nie jestem stałym bywalcem tego działu i odwiedzam Was tylko w czasie gal, ale razem z modami Sceny będziemy egzekwować z całą surowością w grudniu "dodatek regulaminowy" i pierwszy lepszy "Janusz" nie wygra tej edycji Typera
Wszelkie dodatkowe sugestie proszę podawać w temacie dyskusyjnym typera i będziemy sukcesywnie udoskonalać zabawę, bo to raczej nie będzie ostatnia edycja tej zabawy

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
War Alvarez kuchwa!! Melendez Nie moze wiecznie uciekac!

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Ale żeście się mnie uczepili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z Cerronem nie powinien mieć problemu, musi tylko być bardzo ostrożny i sie na nic nie nadziać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
warto by edytować nazwę tematu

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Zrobione.

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080








Zmieniony przez - ziumol w dniu 2014-09-22 14:22:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Szykuje się dobra gala. Najbardziej interesuje mnie pojedynek Conora - najpoważniejszy test przed nim. Mam nadzieję, że zaliczy go na 5.
Przeciwnik raczej w stojce nie ma co podchodzić, ale w parterze już tak. Wystarczy, że Conor wyeliminuje sprowadzenia i będzie dobrze.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem ciekawe kiedy Conor dostanie TSa i czy da sobie rade z Aldo,jak dla mnie to Jose moze go znisczyc low kickami,przez te jego dziwne ustawienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4556 Napisanych postów 35822 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263287
zabstyl
Jestem ciekawe kiedy Conor dostanie TSa i czy da sobie rade z Aldo,jak dla mnie to Jose moze go znisczyc low kickami,przez te jego dziwne ustawienie.


Myśle, że po pokonaniu Poiriera dostanie jeszcze jedną walke, a potem eliminator do walki o pas, zakładając że poprzednie wygra
Czy pokonałby Aldo? Wydaj mi sie, że na tą chwile Conor nie miałby szans, ale do tej potencjalnej walki jeszcze troche czasu upłynie, Conor sie rozwija, zobaczymy...


No i oczywiście .... WAR CONOR !!!

Zmieniony przez - K_PS w dniu 2014-09-22 23:31:52

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 183 Spider vs Diaz

Następny temat

Marcin Bandel vs Mairbek Taisumov UFC Sztokholm

WHEY premium