SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 170: Rousey vs McMann - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Niby tak ale już na przykład Sonnenowi udało się ten dystans skrócić... myślę że Cormier by dał radę. A wynik by poszedł w decyzję ale nie potrafię przewidzieć dla kogo


Żartujesz? JJ pozwolił mu na skrócenie dystansu, wiedział że z Chaelem może sobie pozwolić na młóckę w półdystansie. JJ był pewien że zmiecie Chaela, nawet walczył dużo mniej asekuracyjnie niż w poprzednich/następnych walkach. Ostatnio taką rzeźnie Shogunowi zafundował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
cynik
ME słusznie przerwany. Zawodnik po ciosie wali się na ziemię jak worek kartofli, więc nie czekamy, czy dojdzie do siebie czy nie. Sędzia ma dbać o zdrowie zawodników, a nie czekać aż jeden drugiego zabije, aby byś pewnym słuszności werdyktu.

Wiesz, to jest tez problem z zasadami. Albo mamy zasade "brak inteligentnej obrony => tko", albo...no wlasnie. Rozmyta typu "jesli nie uderzasz mocno (sredni wynik z fight science), uderzasz albo slaba technika (raczej prosty niz lokiec) albo niepoprawnie (nie skrecasz sie przy crossie) do tego twoj przeciwnik ma albo granitowy leb albo jest tylko na chwile wylaczony ciosem w watrobe albo splot, to do normalnego przerwania dodaj 5 sekund".

Nie podobala sie analogia do kowboja, no to niech bedzie faber vs barao. Tam te mlotki tez wydawaly sie bardzo lajtowe, a nawet faber pokazal kciuka do gory. Co z tego. Nie bronisz sie inteligentnie, przeciwnik oklada cie ciosami - przegrywasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Po ciosie na korpus (wątroba) to z automatu idzie sie na glebe, czy to zawodnik 110kg czy dziewcze. Mógł Herb poczekać na ciosy a nie głaskanie.
Maia słabo i bez kondycji, DC zrobił swoje i pokazał że to nie był trash talk tylko na niby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1329
wie ktos gdzie mozna obejrzec walke rondy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1329
dzieki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No cóż powiedzieć-kibiciwałem Mai, DC i Rondzie
MAia niestety po świetnym początku wystrzelał się:( szacun za wytrzymanie dwóch rund bicia i za widok ryja hipstera po 1 rundzie ,który chyba nie spodziewał się tego

DC-chyba nikt nie spodziwał się niczego innego.pokazał,że świetnie sie czuje w 205.,fajny wp******

Ronda♥
poważnie ktoś się spodziewał wygranej McMAnn??? napisałem to już kilka razy i pewnie jeszcze nie raz napiszę-Ronda w WMMA to jak Fedor w Pride,przewyższa poziom dywizji o kilka lat. Wszystkie przeciwniczki pokaonała/pokona w większości bez trudu, może będą 2,3 trudniejsze walki gdzie rywalki będą prezentować poziom wyższy od reszty albo więcej silnej psychiki ale i te pewnie Ronda wygra.
Odnośnie walki z Cyborg-jeżeli przygotuje się do niej poważnie jak Fedor na Crocopa to ją też wygra, choć jestem fanem obu pań:)

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36730
Sędziowanie tej gali to jeden wielki skanda. Dawno nie widziałem, by sędziowie tak często się mylili. Nawet Herb Dean nie był tu sobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
grind
No cóż powiedzieć-kibiciwałem Mai, DC i Rondzie
MAia niestety po świetnym początku wystrzelał się:( szacun za wytrzymanie dwóch rund bicia i za widok ryja hipstera po 1 rundzie ,który chyba nie spodziewał się tego


Widać było, że te pierwsze 4 minuty walki mocno naruszyły dumę MacDonalda. Tak liczyłem, że będzie KO na Mai a tu Rory się nim dosłownie bawił jak BJ Pennem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24192
Szkoda ze Rory nie skonczył Mai,ale tak czy siak Rory jest w dupie bo nie ma z kim walczyc wszyscy zajeci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 170 na żywo (a nie jakieś live :D)

Następny temat

Jak pogodzić pracę, szkołę, dziecko z treningami ??

forma lato