SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 166 - wyniki i dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Sprawdź fight metric

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
duszenie było dobre ,ale też nie wierzę ,że poddałby caina w 5 rundzie ,chociaż mogę się mylić ,no ale jego wina ,że zaj**ał twarzą w parkiet , będzie fightmetric jak nie było decki?

Cormier jest bardzo dobry ,ale spodziewałem się ,że bardziej sponiewiera Nelsona i będzie jakieś 30-25 ,nie mam wątpliwości ,że CV by go bardziej zniszczył ,bo to ,że Cormier-Nelson to był missmatch to każdy wiedział.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4628
xper
duszenie było dobre ,ale też nie wierzę ,że poddałby caina w 5 rundzie ,chociaż mogę się mylić ,no ale jego wina ,że zaj**ał twarzą w parkiet , będzie fightmetric jak nie było decki?



Na gracie breakdown mówili że to było bardzo dobre duszenie, i niewiele zabrakło by sensacja stała się faktem

Zmieniony przez - Devoniusz w dniu 2013-10-21 20:31:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4628
Steven0
Janusz's alert! Nie będę tego komentował nawet.


Na bleach report napisali to samo - że to będzię się za nim ciągnęło i kiedyś może narobić mu problemów. No ale pewnie tam też siedzą ,,janusze''

Tak na przyszłość oczekiwałbym bardziej merytorycznych argumentów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4628
Devoniusz
xper
duszenie było dobre ,ale też nie wierzę ,że poddałby caina w 5 rundzie ,chociaż mogę się mylić ,no ale jego wina ,że zaj**ał twarzą w parkiet , będzie fightmetric jak nie było decki?



Na gracie breakdown mówili że to było bardzo dobre duszenie, i niewiele zabrakło by sensacja stała się faktem

Na początku też myślałem że jajo by z tego było, a Rener dobrze to wyjaśnił i zmieniłem zdanie.

Zmieniony przez - Devoniusz w dniu 2013-10-21 20:31:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie skończył żadnego swojego przeciwnika jedną konkretną bombą - po prostu nie ma kowadła, uderza dużo i mocno ale nie to atom.

Jak nie, skończył choćby Dużego Noga. Była to kombinacja ale akurat tylko jeden cios wszedł dobrze - i to on był nokautujący

Werdum poddał Nogeuire gładko, którego czarny pas jest warty więcej niż Caina. Oczywiście, nawet jak zejdą do parteru to Cainowi może nic nie zrobić... jednak ryzyko poddania jest drastyczne.

Wiadomo że zawsze coś może Werdum wymyślić i jest ryzyko. Ale nie jest tak że idziesz z nim na glebę i ciach, po kilku sekundach jesteś udupiony. No chyba że załatwi Caina niczym Fedora
Pamiętaj że w walce z Nogiem, Werdum był z góry a z Cainem raczej mógłby mieć okazję tylko z pleców. No zobaczymy już pewnie całkiem niedługo

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
JDS chyba nawet jakoś rzucił Caina z tego co pamiętam z klinczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Junior dos Santos, podczas UFC 166, został bezwzględnie sponiewierany przez mistrza wagi ciężkiej Caina Velasqueza. Trzeci pojedynek obu tych fighterów, podobnie jak drugi, zakończył się po pięciu rundach. Jednak - jak poinformował magazyn Fighters Only za portalem Combate.com - były mistrz nie pamięta większości walki, a początkowo myślał nawet, że wszystko skończyło się dużo wcześniej niż w rzeczywistości.

Brazylijczyk, gdy po pojedynku doszedł wreszcie do siebie, był ponoć przekonany, że Velasquez znokautował go w drugiej rundzie. Ludzie, stojący w narożniku "Cigano" wyjaśnili, iż faktycznie od trzeciego starcia Dos Santos bił się będąc "na autopilocie".

Zaraz po boju z Velasquezem brazylijski wojownik został przewieziony do szpitala. Na miejscu okazało się, że kompletnie nie zdaje sobie sprawy, iż w chwilę po pojedynku, będąc jeszcze w Oktagonie, udzielił wywiadu Joe Roganowi.



mmania.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
O kurde myślałem że dopiero po trzeciej rundzie nie wiedział co się dzieje a tu o - więc jednak "coś" te ciosy Caina ważą o czym mówiłem

JDS chyba nawet jakoś rzucił Caina z tego co pamiętam z klinczu

No zrobił udany rzut niczym z judo

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-10-21 21:01:26

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA kilka pytań

Następny temat

Marcin Tybura zwycięzcą turnieju GP w wadze ciężkiej M-1!

WHEY premium