SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 166 - wyniki i dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miszczem może tak, ale w tej kategorii Jest tylko jeden król. Ale fakt GSP coraz mniej ma w sobie ognia do walki, szkoda bo to jeden z największych talentów w UFC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Głównym atutem zapaśników jest ciągłe parcie do przodu i nie dawanie ani chwili wytchnienia przeciwnikom - Sonnen, Davis, Bader kiedyś, Hamill, Cain itp itd. Cormier może i jest podobny do Caina ale właśnie tego parcia non stop mu brakuje, przez co traci dużo - oczywiście na przeciwnikach typu Kongo, Nelson tego nie widać - zawalczy z kimś lepszym i wtedy to wyjdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Melendez-Sanchez mega wojna. Melendez to jest ścisła czołówka, mam nadzieje że niebawem znowu go w walce o tytuł zobaczymy.

Cain pokazał, że jest obecnie najlepszym ciężkim. Mimo, że jestem fanem Werduma, uważam że bardzo ciężko będzie miał. WIem że na forum Werdum jest strasznie niedoceniany, ale trzeba w końcu przyjąć do wiadomości, że obecnie w HW to właśnie on ma największe szanse. To będzie prawdziwy test jego progresu w stójce ostatnimi czasy. No bo obalać raczej go Cain nie będzie chciał. Niech pracuje ostro nad cardio to może sprawi niespodziankę. Licze na to, ale będzie cholernie ciężko. Cain to maszyna do zabijania. A JDS zapewne wróci, teraz ma czas na porządne treningi a nie gadanie głupot dla podbicia PPV.

Cormier niech zbija w końcu do LHW. Bo ma duży potencjał by tam powalczyć równo z czołówką.

A Dodson kurdupel ma to pyerdolnięcie w łapie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Macdonald na pewno nie przjeechałby się po lombardzie co najwyżej użyyłby jaba ,żeby decke zgarnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
A ja myślę, że jak Hendricks wygra to Rory dostanie TSa i skończy nieprzytomny. Może kiedyś będzie mistrzem ale nie tak prędko. IMO Condit teraz by wygrał z nim też, i to w lepszym stylu.

A że GSP przegra to jest przepowiednia, proroctwo


Przegranie idą od lewej - pierwszy wypadł BJ, potem Machida itd.

Zmieniony przez - KondiCapo w dniu 2013-10-21 15:34:21

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hahahahaha ^^ o k***a :D W sumie no tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080



po 4:30 tłumaczą to duszonko co JDS próbował zanim się znokałtował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No niezle, czyli jednak JDS to czarny pasek skoro nieprzytomny prawie udusił Caina. HAHA a mówią że Werdum nie będzie w stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
ja sie nie moge doczekac Werduma z Cainem i po ostatniej gali wydaje mi sie ze szanse tego pierwszego troche urosly. najbardziej chodzi mi o klincz ktory werdum ma solidny jesli chodzi o udezenia/kolana. pozatym bedzie mogl byc bardziej zrelaksowany bo take down nie bedzie oznaczal dla niego konca swiata. bedzie mial tez przewage zasiegu a uwazam ze jego stujka mimo ze gorsza od caina jest bardzo niedoceniana. nie zrozumcie mnie zle, stawiam ze wygra cain ale uwazam ze werdum ma szanse
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Werdum szanse ma też moim zdaniem.

Cain ładnie się wywinął z tego duszenia a ja zaraz sobie to GB obejrzę.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA kilka pytań

Następny temat

Marcin Tybura zwycięzcą turnieju GP w wadze ciężkiej M-1!

WHEY premium