SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 161 - wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Hunt się bardzo rozwinął jako zawodnik MMA ostatnimi czasy. "Zaraz sie do wiemy, ze Barry zostal by mistrzem Pride ..." - błyskotliwa argumentacja.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
enediktal

W Pride tacy zawodnicy jak Heath Herring, Fujita czy Mark Coleman byli w czołówce - "kelnerzy" pokroju Miocica, Browne, Barry'ego czy Jordana by ich szybko poskładali.


Identyczna jak twoja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
eee obejrzałem galę jednak i nastawiony byłem na mega słabą walkę Rashada i Hendo i miło się zaskoczyłem.
Po 1 rashad walczył ! Nie gibał się 15 minut jak z lilnogiem, zarówno Hedno jak i ashad mogli się sończyć przed czasem.
Rashad ja yebie, meeega dynamizm w tym gościu, jakby troszkę ofensywniej walczył, mniej zachowawczo dawałby meega widowosikowe walki. Jestem pozytywnie zaskoczony Evansem po tej walce. Ma argumenty jeszcze na każdego w LHW poza JJ.

Barry dał dupy konkretnie, uśmieszki, hihy, piąteczki przed walką i chyba za mało agresji i zimnej krwi w tej walce. To ziomki są, Jordan lepiej zniósł to i tyle. Nawet po pierwszym kicku barry się uśmiechał to i się przeliczył. Del rosario skasowany przez Barrego na pewno lepiej się prezentuje strikersko od Jordana. Imo szkoda bo Barry mógł to wygrać.

Gruby bez kondycji coś, z JDS 3 rundy też lania i nie sapał tak jak tutaj. Widać zlekceważył miocica i myslał, ze skonczy go tak szybko jak kongo i też się przeliczy. Ponoc nie przedłuzył kontraktu z UFC. Także może czas, zeby roy skasował bedorfa?

Baby słaba walka, GNP k***a jaka moc ! Krew sikała aż z uszu. W ogóle won baby z głównych kart, do undercardu na rozpoczęcie gali je dawać bo poziom po prostu mierny.


Zmieniony przez - Strecho w dniu 2013-06-17 10:49:57

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2013-06-17 10:51:06

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Hunt się bardzo rozwinął jako zawodnik MMA ostatnimi czasy.

W czym? Proszę mi powiedzieć. Jeszcze zaraz jak Barnett zdoła namieszać, to też będzie, że się rozwinął Hunt nadal jest bardzo słabo wyszkolonym zawodnikiem, po prostu chce mu się ćwiczyć i temu daje radę. Jakaś forma jest, pacnięcia z łapy też, jak widać na dzisiejszych zawodników wystarczało do czasu, aż trafił na JDS'a. Ale Santos to poziom rewelacyjny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Aha zapomniałęm dopowiedzieć, imo Karolina Kowalkiewicz obiła by te dwie baby z sobotniej gali :P

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
mikel-
enediktal

W Pride tacy zawodnicy jak Heath Herring, Fujita czy Mark Coleman byli w czołówce - "kelnerzy" pokroju Miocica, Browne, Barry'ego czy Jordana by ich szybko poskładali.


Identyczna jak twoja.


Bredzisz. Dałem konkretne argumenty, łącznie z linkiem do listy zawodników Pride. I jeszcze powiedz, że Miocic jest gorszy od Colemana czy Fujity, hahahaha.

nowkon2011
Hunt się bardzo rozwinął jako zawodnik MMA ostatnimi czasy.

W czym? Proszę mi powiedzieć.


W tym, że w 2010 na luzie poddał go McCorkle, a ostatnio ze Struve schodził na glebę i świetnie się bronił. Trochę smutne, że trzeba takie rzeczy tłumaczyć - no ale przecież PRIDE BYŁO NAJLEPSZE WE WSZECHŚWIECIE, SAMI BOGOWIE, ZERO KELNERÓW


Zmieniony przez - enediktal w dniu 2013-06-17 11:02:41

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 762 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7752
Nie no kelnerzy też byli, ale akurat tamci zawodnicy wymienieni przez Ciebie to na owy czas była szeroka czołówka, a przynajmniej mocni średniacy. McCorkle poddałby go pewnie i jeszcze raz, gdyby był w formie. Po prostu Struve ma za mało siły i tyle, a McCorkle to kawał silnego byka. Z Fedorem też się fajnie bronił bodaj w 2006 roku, a nawet atakował americaną i co? Też powiesz, że miał wtedy dobre umiejętności grapplerskie? Hunt w niczym się nie rozwinął, po prostu ćwiczy i tyle, nic nowego nie wymyślił w swojej walce. Po prostu w UFC również jest sporo średniaków, oprócz ścisłej czołówki, która jest mega.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
enediktal

Bredzisz. Dałem konkretne argumenty, łącznie z linkiem do listy zawodników Pride. I jeszcze powiedz, że Miocic jest gorszy od Colemana czy Fujity, hahahaha.


Sam bredzisz. Gdzie sa argumenty, ze Bary przejechalby sie po kazdym z tych zawodnikow ? Faktycznie, z wczorajsza forma przelezal by Colemana. Baremu trzeba oddac, ze daje efaktowne walki. Ale w dwie strony, bo K.O na nim tez sa efektowne.
Ok off z mojej strony, bo zeszlismy na temat Pride, zaraz bedzie JDS/Cain i Fedor.
A w Pride bylo duzo freak'ow ala Zulu zeby japonczycy sie cieszyli ...

Zmieniony przez - mikel- w dniu 2013-06-17 11:12:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Roy mógł nie mieć kondycji bo nie zdążył się przygotować do tej walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
To fakt, półtora miesiąca to trochu mało na przygotowania. Niektórzy walczą co pół roku. Co nie zmienia mojego zdania, że najwyraźniej Nelson nie ma argumentów na Miocica i prawdopodobnie przegrałby 4 na 5 walk z nim. Zupełnie inaczej widze walkę z BF Silvą ;) Tamten nie ma tak dobrej stójki i szybkich rąk. Nelson by nim oktagon pozamiatał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 161: Evans vs. Henderson live!

Następny temat

Wywiad z Chlewickim przed Cage Warriors 57

WHEY premium