SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 158 - 16 marca 2013 w Montrealu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16445

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
bezkarnie przeleżeć to ofc, że może się nie dać przecież o tym pisze, ale nie, że sweepa zrobi czy mu ucieknie z tego parteru tylko go może z pleców poddać a to z "poradzeniem sobie zapaśniczo" nie ma nic wspólnego.. a Diaz klinczujący z GSP hmmm ja tylko sobie wyobrażam tą walkę tak - ciągłe obalenia GSP i ataki z dystansu głównie prostymi/leg kickami.. ale Diaz zapaśniczo sobie nie poradzi pod żadnym względem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
GSP radził sobie z Serrą na glebie, a Serra to spec od bjj konkretny chyba. GSP zbyt atletyczny jest względem Diaza aby ten mógł się bawić z nim w klincz itp, bo skończy jak braciszek z Bensonem. Ale wciąż WAR DIAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Wielkim atutem Diaza jest to że NIGDY nie pęka obojętnie jak jest sponiewierany (przynajmniej już od kilku lat) więc wojna będzie oj będzie

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Nie wiem jak wy, ale ja kibicuje Diazowi. Po prostu lubie jego styl walki, koles wychodzi i nak***ia jak leci. Takie walki chce ogladac i tyle. GSP tez bardzo lubie, bo jest ekspertem w tym co robi i do tego to super gosc. Niemniej jednak przydalaby sie jakas zmiana, a potem moze rewanz? Jedno jest pewne - bedzie sie dzialo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Proste, że za Diazem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
też za Diazem, ale zostanie prawdopodobnie zjedzony i wypluty w tej walce.. tak jak GSP powiedział: po pierwszej rundzie Diaz będzie wiedział, że jestem (GSP) lepszym fighterem niż on.. co do tej stójki Diaza to ofc zaj**isty boks, ale w stójce to GSP też jest faworytem, Prodigy wygrał z nim I rundę, Daley prawie skończył a Condit punktował a podobnie może GSP punktować.. imo jak nie poddanie Diaza w co wątpię, bo skoro Benson tak łatwo bronił tych prób poddań to GSP Nicka nie obroni..
To będzie jednostronny gwałt jeśli GSP będzie agresywniejszy niż zwykle to naprawdę będzie beatdown of the year

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-03-09 19:29:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Przypominam, że to Diaz znokałtował Semtexa a nie odwrotnie. A Semtex w stójce to nie jest byle kto




Zmieniony przez - ziumol w dniu 2013-03-09 20:42:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie za bardzo go znokautował no ale można powiedzieć że pod koniec był zdecydowanie górą :P

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Nie spodziewalem sie, ze tylu jest zwolennikow Diaza :) Szczerze to myslalem, ze zaraz zostane zjedzony za to, ze jestem za Nickiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
ale Diaz p******i głupoty, słuchaliście tej rozmowy telefonicznej GSP z Diazem!? Diaz się czepia GSP, że ma ludzi co za niego wszystko załatwiają a on musi sam wszystko robić i ma mniej kasy - jak dziecko zachowanie. Z tym tweeterem to ma rację - fakt pewnie wielu sławnych ludzi nie pisze samych na tweeterze, bo nie ma czasu, ale może to przynajmniej oficjalnie ogłosić a nie dopiero teraz, bo inaczej się czyta wpisy tej osoby (np. GSP) a inaczej jego przydupasa.

Jednak kibicuje Diazowi, GSP ma taki arsenał umiejętności, że on te walki powinien próbować kończyć, jeśli ma wygrać z Diazem to przynajmniej niech go skończy, bo ma ku temu atuty aby technicznie znokautować Diaza, fakt Diaz ma bardzo dobrą szczenę, ale to GSP.

Tak sobie teraz pomyślałem, że GSP mógłby go nawet poddać, ale ofc pod warunkiem, że wcześniej go porządnie obije, ten np odda plecy fakt baaardzo mało realna opcja, ale jednak, w sumie bardzo mało realna opcja to wygrana Diaza więc

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-03-09 21:25:07
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownia pod sztuki walki

Następny temat

UFC on FX 6 Australia Live!

forma lato