SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 158 - 16 marca 2013 w Montrealu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16454

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
no ja p******e to co drugi fighter co wygra z melvinem ma farta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jeśli ktoś złapał się na "lucky" pancza to chcąc nie chcąc popełnił jakiś błąd. Lawler okazał się lepszy bo chyba wynik walki to determinuje, co?. Co najwyżej można powiedzieć że Melvin dominował, ALE... nie wyszło mu ostatecznie

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
A ja przypomnę, że Cain miał kontuzję kolana bodajże w pierwszej walce. O dziwo nie tłumaczył się z tego. Hm, czy rozwalone kolano to nie większy problem w walce niż jakieś stężenia kreatyny w siuśkach i rzekome problemy osobiste? Swoją drogą JDS świetny aktor, tu problemy rodzinne rozpieprzają go od środka a na filmikach przed galą uśmiechnięty od ucha do ucha i gotów do walki na 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
... i w kolko powtarzajacy "I'll knock him out, i'll knock him out, ... "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dlatego chciałbym zobaczyć ich trzecią walkę. Koniec gadania o tym z mojej strony

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Myślę że do 3 walki na pewno w końcu dojdzie. Obaj są niesamowitymi zawodnikami, ciągle dość młodymi, wiele walk przed nimi i jak na razie są 1-1 - co tu dodawać?

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Jedno: Mark Hunt zmieni ten rekord !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Hunt obu znokautuje Śmieszy mnie to, że oboje mają porażek 1:1 w UFC, bo wzajemnie je sobie nabili^^

Zmieniony przez - sava9e w dniu 2013-03-10 18:01:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
dokładnie po Cainie było widać przynajmniej przed walką, że jest jakiś dziwny mówię serio, ja to od razu zauważyłem, Janisz i Juras - bo wtedy na OS, fani to zauważyli - prawie wszyscy a JDS przed i po walce jakoś nic tylko 2 tyg po jakieś rozstanie z żoną co wygląda jak babcia i stężenie kreatyny - z resztą to nie temat o tym

Jak Diaz podda w piątej rundzie GSP trójkątem nogami a wcześniej będzie ruchany w dupe przez 4 rundy to nie będzie znaczyć, że jest lepszym fighterem od razu niektórych informuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No jak nie jak tak. Co najwyżej będzie można mówić że prawdopodobnie Dyjaz zostanie rozsmarowany w rewanżu

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownia pod sztuki walki

Następny temat

UFC on FX 6 Australia Live!

forma lato