SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 133 "Evans vs. Davis" 06.08.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
No i lepsze to niz gwałt by Machida, raczej powinien to wygrac potem chwile poczekac az dojdzie do Evans vs. Jones i mozna umrzec jako spełniony człowiek.
Ale jesli jakos Tito wygra to bedzie sieka

Rashad Evans by szybkosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
No jeśli Tito wygra to byłaby masakra. A powiem że chętnie zobaczyłbym jeszcze raz jak Tito wciąga wyimaginowane zwłoki do "grobu"

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
^ Hah.. no fakt ten cały rytuał po wygranej mu wychodzi genialnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ojj super wiadomość! Walka dużo ciekawsza od tej niedoszłej z Davisem. Teraz wyobraźcie sobie Tito pokonuje przez nokaut Rashada i dostaje titleshota

Dajesz Ortiz!

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-07-14 14:10:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 554 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7924
Jak Ortiz to wygra to... Evans będzie chyba najbardziej pechowym zawodnikiem w UFC :) Ja na jego miejscu bym się wk*rwił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 539 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4160
Łoł! Tito zyskał w moich oczach. Nigdy za nim nie przepadałem bo to taki typowo gburowaty zawodnik który prosi się o w******* ale przyjmując tak szybko walkę i to jeszcze z kimś takim jak Sugar udowodnił że ma jaja. Oczywiście dalej jestem za Evansem ale nie miałbym nic przeciwko temu żeby Tito znowu niespodziewanie wygrał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Podobno Lyoto odmówił przyjęcie pojedynku bo chciał kasę na poziomie Andersona Silvy. Teraz to nie lada pytanie też z kim zawalczy Lyoto.

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
http://www.mmaroot.com/tito-ortiz-vs-rashad-evans-ufc-73-video/

Koniecznie walka dla was do analizy. Ja właśnie oglądam do kolacji bo jej jeszcze nigdy nie widziałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
C*** by szczelił te kontuzje. Wyczekiwałem tego pojedynku Davisa z Rashadem a tu taki kwas .

Dobrze przynajmniej, że Machida odwalił numer z kasą (teraz lepiej dla niego nie przegrywać, bo Danuta jest w****iony na niego oficjalnie ), bo Rashad nic na niego nie ma i zostałby zgwałcony ponownie, a tak z Tito może być ciekawie oł je
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
No to Panowie oficjalnie ogłaszamy rok 2011 rokiemkontuzji
Vitor Belfort vs. Yoshihiro Akiyama przecież Belfort go zje żywcem

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

The Prospects

Następny temat

Sztuki walki - jaka?

WHEY premium