SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 133 "Evans vs. Davis" 06.08.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Ogolnie lipa jak dla mnie. z Machida dostanie wyebane i do Title Shota nie dojdzie przez co nie zobaczymy Jones vs. Evans

Brak G.Jacksona tez mu nie pomoze, raczej "Cukier" jest bez szans.

Ale za to jak dojdzie do Machida vs. Jones to jest jakis promyk nadziei ze JJ dostanie w dupe.


Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2011-07-13 11:17:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
i evans chodzi zesrany XD
"ja nie chce znowu z machidą" XD

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Niech Rampage zrezygnuje z title shota i zawalczy z Cukrem.
na twitterze chyba pisał cos ze chce rewanzu, kiedy Rashad zaproponował mu pomoc w przygotowaniach do walki z JJ

Btw. Machida nie miał juz zapewnionego tajtl szota po wygranej z Randym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
nie mial
przegrał 2 z rzędu to po 1 wyranie na pewno by nie dostał
hmmm zrezygnowanie z title shota dla rewanzu z rashadem...hmmmm tiaaa...

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
hmmm machida niby jeszcze sie nie zgodzil ale tez nie odmowil
mam nadzieje ze nie odmowi bo pewnie usuną main event;/
licze na rashad face vol 2

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1663 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14465
Oficjalnie już Evans vs. Machida. Dla mnie jeszcze ciekawiej i Lyoto myślę że wygra. Szkoda tylko bo to oddali Rashada od walki z JJ, a chciałbym ten pojedynek zobaczyc.

"Odwaga to przeciwstawianie się bojaźni, przezwyciężanie strachu, a nie brak lęku"
M.Twain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 583 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9976
Elegancko. Dobra walka się szykuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Mimo ze lubie obu, bd kibicowac Rashadowi, jakos wole go pierwszego zobaczyc z Jonesem niz Machide na ktorego tez przyjdzie pora w koncu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Ja też kibicuje Rashadowi. Wszyscy go co chwile robią w konia, mam nadzieję, że uda mu się jakoś wymęczyć decyzje z Machidą. Panowie zapominacie, że Rashad już raz z nim przegrał i na pewno wie jakich błędów nie popełniać by nie skończyć z rashad-face'm 2. Powinien dokładnie obejrzeć walki Machidy z Shogunem i Rampagem i przyjrzeć się jak to zrobić by wygrać - choćby nawet przez split decision. Nie zostanie znokautowany zobaczycie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Imo spotykają się dwaj najgroźniejsi przeciwnicy dla JJ. I Sugar i Machida mają największe szanse z JJ. Sugar zna JJ, Machida ma styl na JJ.

Ktoś wie u kogo lepiej z kondycją? Bo imo w walce z JJ to może być kluczowy czynnik...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

The Prospects

Następny temat

Sztuki walki - jaka?

WHEY premium