SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 129 LIVE!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 24968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
GSP pomimo tego że ciągle rozwija stójkę, nie ma w tej płaszczyźnie z Andersonem szans. I myślę że by go nie obalił. Anderson namber łan.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Shields też to zyebał całkiem.

Nie wiem, co on sobie myślał.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10622
Dobra stream mi się skonczył , narazie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 864 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42629
Oj chyba GSP zrozumial, ze żelazna taktyka i ten asekuracyjny styl walki powoli, sie przejada i tez staje sie nieskuteczny,jak GSP mowi,ze shields byl macz macz beter no kurde, chyba sam sobie powinien powiedziec, ajm not impresed baj jur performens ogolnie kapa znowu 5rund, ale i tak GSP!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 339 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6539
Jakby GSP obił shieldsa tak jak Fitcha to by był calkiem inny obraz tej walki, a tak to kupa. Poczekamy na następną walke, oby przynajmniej kogoś poddał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Trochę śmiesznie to wyglądało, jak GSP narzekał na swoje oko w takiej walce między rundami....

Hominick walczył z głową wyglądającą jak po trafieniu workiem kamieni, a GSP jęczał o to cuś...

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
GSP zepsuł obraz gali Inne walki wszystkie były świetne to oczywiście Mr Decyzja musiał to spartolić ale trudno haha

BTW na sherdogu to chyba przesiadują 10 latki jakieś bo takie głupoty co oni tam wypisują to ja nie wiem idioci

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-05-01 08:19:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
I'm not imprezzd by is performens!

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
.


Zmieniony przez - Dremor w dniu 2011-05-01 12:26:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 862
TezAndrzej koles nie widzial na oko a ty tu takie gowno gadasz.Ty bys poddal walke juz odrazu po tym ciosie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC: Super 7 Fight Club: Cruz, Aldo, Edgar, GSP, Silva, Jones, Velasquez!

Następny temat

UFC 129 - wyniki.

WHEY premium