SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 129: St. Pierre vs Shields

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Jakbym stała na jego miejscu też bym tak patrzyła

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
mozna bedzie zobaczyc gale gdzies w necie,nie tnaca sie co 10 sekund i w dobrej jakosci? bo nie wiem,czy warto wstawac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10622
Ściągnij tvuplayera i na mmatv bd lecieć , co do ścinania to na ostatnim ufc mi zbytnio nie ścinało :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
taa a po chwili zerka na drugiego ;p

edit. chodzi mi o dankę

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2011-04-30 13:11:59

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16311
heh GSP jest taki jakis dziwnie pewny siebie hmm

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy kiedykolwiek GSP nie był mocno pewny siebie...?



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161



Vladimir Matyushenko: Dla Brilza przygotowałem niespodziankę
30 04 2011


Białoruski zapaśnik i mocny półciężki – Vladimir Matyushenko (MMA 25-5-0, UFC 6-3, 21 w rankingu MMARocks) dzisiejszej nocy w Toronto stoczy walkę z Jasonem Brilzem (MMA 18-3-1, UFC 3-2, 24 w rankingu MMARocks). Obaj zawodnicy mieli spotkać się już na gali UFC 122, jednak Brilzowi przeszkodziła kontuzja. Wówczas Białorusin błyskawicznie łokciami w parterze odprawił zmiennika – Alexandre Ferreirę (MMA 18-6). The Janitor na jakiś czas przed galą zdążył udzielić ekskluzywnego wywiadu rosyjskiemu portalowi www.valetudo.ru. W doskonałym materiale opowiedział o swoich przygotowaniach, możliwościach rewanżu z Nogueirą oraz planach na przyszłość. Skomentował też parę newsów ze świata MMA. Enjoy!

-Vladimir, jak twoje samopoczucie, jak przebiegają przygotowania do zbliżającej się walki?

-Przygotowania przebiegają dobrze. Czuję się świetnie. Na treningach bywam trochę zmęczony, ale tak właśnie powinno być. Ciężka nauka – łatwa walka. (śmiech)

-Jason Brilz to stale czarny koń, on wystarczająco dobrze pokazał się w mniejszych federacjach, nabił sobie imponujący rekord, ale tak naprawdę zaczęło się o nim mówić dopiero po przegranej z Nogueirą (zdaniem niektórych walkę wygrał). Co możesz o nim powiedzieć? Jakie ma mocne, a jakie słabe strony?

-Jasona znam dobrze zarówno jako zawodnika, jak i prywatnie. Kilka razy walczyliśmy na tym samym evencie. On tak, jak ja jest dobrym zawodnikiem. Ma solidny rekord i w walce z Nogueirą pokazał się z bardzo dobrej strony. Moim zdaniem jego słabą stroną jest wzrost (jest niższy ode mnie) i fakt, że od roku nie walczył.

-Brilz zdradził, że bardzo poważnie przygotowuje się do tej walki i będzie starać się zakończyć ją przed czasem, aby tym samym okupić czas i koszty przygotowań. Na jakie rozwiązanie osobiście się nastawiasz?

-W takim pojedynku może wydarzyć się wszystko. Moim zadaniem jest być przygotowanym na każdą ewentualność.

-Ty i Brilz dysponujecie odpowiednią techniką i jesteście przekrojowo rozwiniętymi fighterami, z dobrym parterem i stójką. Wiesz jak wygrać z tego rodzaju rywalem? Przygotowałeś jakieś niespodzianki na Jasona?

-Tak, mam kilka niespodzianek. Ale skoro są to niespodzianki, to nie wypada przed walką o nich rozmawiać.

-Nie tak dawno w jednym z wywiadów powiedziałeś, że chciałbyś rewanżu z Antonio Rogerio Nogueirą i możliwość skonfrontowania się ze zwycięzcą pary Nogueira vs. Ortiz. Od czasu tej wypowiedzi wiele rzeczy uległo zmianie, ta walka się nie odbyła, Nogueira przegrał z Philem Davisem. Czy nadal interesowałaby cię walka z Brazylijczykiem? Na ile możliwy w przyszłości jest taki pojedynek?

-Oczywiście moje życzenia są aktualne, no i możliwości takiej walki też. Byłoby bardzo miło bić się z nim w sierpniu, w Rio de Janeiro.

-Kiedy rozmawialiśmy ostatnio (przed walką z Jonesem) wspominałeś, że twój kontrakt z UFC wygasa. Teraz podpisałeś nowy, powiedz proszę na ile walk?

-Mój kontrakt został przedłużony jeszcze na trzy walki, więc tak czy siak mnie jeszcze zobaczycie. (śmiech)

-W kwietniu nowym mistrzem UFC w kategorii półciężkiej został Jon Jones, zniszczył Mauricio Ruę. Jonesa znasz nie z opowiadań, stoczyłeś z nim ciężki pojedynek. Jak sądzisz, który z obecnych fighterów dywizji półciężkiej może stanowić dla niego realną konkurencję?

-Na dzień dzisiejszy absolutnie żaden!

-Menedżer Ruy – Eduardo Alonso chce rewanżu jeszcze w tym roku, jak myślisz druga walka może coś zmienić?

-Myślę, że nie.

-Początek roku przyniósł wielkie wydarzenie, Zuffa kupiła swojego największego konkurenta federację Strikeforce. Twoim zdaniem takie posunięcie może docelowo wpłynąć na zmonopolizowanie tego sportu?

- UFC stopniowo zajmuje pozycję na piedestale, na którym są NFL, NHL czy NBA. Sądzę, że dla tego sportu może odbić się to jedynie z korzyścią.

-Istnieje opinia, że jak tylko zakończy się kontrakt Strikeforce z kanałem Showtime. UFC po prostu ich wchłonie i weźmie do siebie najlepszych zawodników. Na ile możliwy jest taki scenariusz?

-To problem, jak to się mówi – natury politycznej …Jestem przekonany, że UFC podejmie prawidłową decyzję.

-I na zakończenie – jakie są twoje oczekiwania wobec pojedynków na UFC 129, konkretnie Couture vs. Machida i walki wieczoru Georges St. Pierre vs. Jake Shields, twoje typy?

-Machida i St. Pierre.

-Dziękujemy za poświęcony czas, przede wszystkim życzymy ci dużo zdrowia i szczęśliwego pojedynku w Kanadzie.

-Dziękuje Wam.


Wywiad przekleiłem z mmarocks.pl

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-04-30 20:30:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2342
Od ktorej zaczynaja sie walki z karty glownej naszego czasu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10622
z tego co słyszałem to 3:00 , a wie ktoś o której prelimsy się zaczynają ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
3 w nocy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Typer]Strikeforce:Fedor vs. Silva

Następny temat

MMA a wzrost

WHEY premium