SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 129: St. Pierre vs Shields

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 22998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Ja takiego front kicka uczylem sie na Muay Thay, ale nazywalismy go tip :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Dana powiedział, że GSP jest mega, super gwiazdą nie tylko w Kanadzie, ale również Egipcie, Anglii i… Polsce. Myślałem, że się przesłyszałem w pierwszym momencie. :) Cieszy mnie, że będzie Countdown to UFC 128.


o.O Dana said - Poland? WTF

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2011-02-10 02:11:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Jo jo pomylił go z Najmanem
Tak samo jak Renzo miał być gwiazdą w Abu Dhabi, a okazało się, że najpopularniejszy zawodnik MMA tam to Undertaker
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1719 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34084
WAR RANDY!!!

They are the weakest, however strong, who have no faith in themselves or their own.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
GSP oczywiście wygra aczkolwiek łatwo moim zdaniem nie będzie miał i jak dla mnie skończy się na decyzji.
Wogóle tak sobie teraz pomyslałam co będzie jak GSP kiedyś zacznie przegrywać lub wogóle odejdzie na "emeryture"? no przecież będe wyć jak mała dziewczynka

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jake Shields is the most dangerous guy that I have fought so far but in a different way than most of the guys I have fought. A lot of the guys I have fought in the past have a punchers chance. Everybody says you have to watch out for one thing, but Jake Shields has different tools than most of the guys that I have fought. He's a very good grappler, probably the best jiu-jitsu guy in the sport, plus now he's been working very hard on his Muay Thai, so he's the kind of guy who's going to try and knock me out standing up and try and submit me on the floor. I have to watch out for a lot of things.

^ GSP o Shields'ie

by mmamania.com

E.

Trailer Aldo kontra "Chomik Dominik"




i Hl "Chomika Dominika"





Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2011-02-11 10:23:13

Zmieniony przez - kaczka41 w dniu 2011-02-11 10:24:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
Dana chyba troche sie przetraszyl konkurencji ze strony turnieju Strikeforce, bo daja naprawde swietne rozpiski te w 2010 to byla tragedia

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 515 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6195
gsp i shields sie rzucili na darmową oranżadę nie ma co

"Chociażbym przechodził przez ciemną dolinę, zła się nie ulęknę,...
bo jestem najgorszym skurczybykiem w dolinie,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
Thiago Silva ma jakies klopoty z przejsciem testow na witaminki, wiec w jego zastepstwie, z Rampagem, prawdopodobnie bedzie walczyl Matt Hamill. Phil Davis nie ma na razie przeciwnika.

Karta ladnie sie prezentuje.
Pojedynki o paski - miod, szczegolnie Aldo - Hominick.
Machida nawet sie nie spoci, a i tak ciezko znokautuje Randy'ego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1064 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24192
Randy juz pełno razy był niedoceniany,zeby Machida sie nie zdziwił jak zostanie sprowadzony do parteru i obity ja tam licze na Kapitana Ameryke
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Typer]Strikeforce:Fedor vs. Silva

Następny temat

MMA a wzrost

WHEY premium