SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 126: Silva vs Belfort! 05.02.11

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19454

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Bo ja wiem...

Ciężko też traktować poważnie gościa w piżamie, który mówi Machidzie "Ju've gat tu ołpen jour combinatszions" i zaczyna dziwnie machać łapami.

Mike Tyson o ile wiem jest fanem MMA od 'garażowych' czasów, więc może coś 'mondrego' poradzi.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4585
jak myslicie.

zapowiada sie bonnar-griffin przy silva-belfort?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Naprawdę zaczynam się bać o Andersona Belfort po tym jak go oglądam teraz w różnych filmikach (nadrabiam zaległości ) ma serio nieprawdopodobnie szybkie i mocne te uderzenia. W Muay Thai i kopnięciach też taki zły nie jest. Anderson będzie miał ciężko, mam nadzieję, że wyjdzie w takiej formie jak do walki z Griffinem, a nie z Sonnenem.

BTW Zapomniałem raV że ty też 'angol' zostało mi do zdania jeszcze gramatyka, konwersacja i historia wlk brytani a Tobie jak szło z tymi przedmiotami ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie mów, że wcześniej nie widziałeś jego żadnej walki


http://www.fight24.pl/vitor-jest-dobry-ale-anderson-jest-lepszy/

http://www.fight24.pl/minotauro-nogueira-bede-dopingowal-andersona/

A co do Silvy to liczę na piękne uniki Andersona, jego walczenie w obu pozycjach - lewej i prawej i w ogóle

Zmieniony przez - Puar w dniu 2011-01-25 22:45:10

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9713
Luźna koszulka i rajtuzy na treningu? I ten gościu ma 22 głosy?
Podejrzewam albo rasizm wobec Silvy albo bi-seksualność u kolegów albo jakaś dziewczyna ma multikonto

"I can't allow myself to be ordinary!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14919
Ja stawiam i jestem za Andersonem!. Czytając wypowiedzi na forum i stronkach internetowych o mma mam wrażenie, że wielu ludzi mocno przecenia i gloryfikuje Vitora. Nie zaprzeczam, jest to bardzo dobry zawodnik - eksplozywny, silny i szybki, technika uderzeń bardzo dobra, ma papiery żeby wygrywać z każdym, z Silva także. Zdjae mi się jednak, że ludzie ciągle żyją wyobrażeniem Vitora jako młodego super-dynamitu talentu, którym był kilkanaście lat temu. Ale popatrzcie na to z innej perspektywy, trochę z dystansem.
Ostatnia walka Vitora - wrzesień 2009 (14 miesięcy temu!). Prześledźmy jego serię 5 zwycięstw (i walk!) od 2007 roku:
04.2007 - Serati (TKO) - przeciwnik nic specjalnego
09.2007 - James Zikic (UD) - solidny przeciwnik z dobrym boksem - "tylko" UD
07.2008 - Terry Martin (KO) - jak w pierwszym przypadku, przeciwnik nic specjalnego
01.2009 - Matt Linland (KO) - dobry zawodnik, weteran, ale najlepsze lata ma i podczas walki z Vitorem juz tez miał za sobą
09.2009 - Franklin (TKO) - jedyny naprawde konkretny i w miarę w dobrej formie (sinusoida) zawodnik w tej liści Vitora

W tym samym czasie Anderson walczył 10! razy pokonał Richa Franklina, Dana Hendersona, Foresta Griffina, Nate Marquardta, Cheala Sonnena, Damiana Maia - czyli co najmniej solidnych zawodników, a niektórzy z nich to czołówka w swoich kategoriach.

Styl walki Vitora na pewno będzie zagrożeniem dla Silvy i jak już pisałem KO może się zdażyć. Jednak według mnie Anderson to na prawdę fenomen i bardzo, ale to bardzo wszechstronny zawodnik, do tego myślący podczas walki - potrafi prawie zawsze w walce znaleźć lukę w stylu przeciwnika i ją wykorzystać. Mam nadzieję, że 05.02 dopisze do swojej listy zwycięstwo nad Belfortem!

Zmieniony przez - TSEL w dniu 2011-01-26 12:02:43

Zmieniony przez - TSEL w dniu 2011-01-26 12:17:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
bullet : ja nie studiuje filologii :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
"Mike Tyson o ile wiem jest fanem MMA od 'garażowych' czasów, więc może coś 'mondrego' poradzi."

Mowisz o obaleniach, kopnieciach, taktyce, zapasach czy poddaniach? :)
A tak na powaznie to nie wwidzialem zeby razem cwiczyli. Nawet video zadnego nie puscili w obieg. Nie wiadomo jakim trenerem jest Tyson, podejrzewam, ze slabym, bo gdyby cos znaczyl to by mial jakichs swoich wychowankow. Belfort ma swoje lata, wiec techniki czy tez stylu latwo mu zmienic nie bedzie, a Tysonem nie zostanie.
Zreszta po co im Tyson. Zaplaciliby Freddiemu Roachowi, a nie bawili sie z ludzmi, ktorzy praktycznie ze sportem, a przede wszystkim z trenerka nie maja juz nic wspolnego.

Co do Seagala i Silvy to nie bede komentowal. Do Prima Aprilis jeszcze troche czasu zostalo.

Chcialbym zeby Belfort wygral, bo Silva juz za dlugo siedzi na tronie, a ostatnio daje slabsze walki. Ale jak wygra ten drugi to nic sie nie stanie. Wroci Sonnen to i tak wszystkich do katow porozstawia.

A moze Silva sie starzeje. Ma juz swoje lata i nastepuje tendencja znizkowa. Chcialbym zeby wygral Belfort, ale kase postawilbym na Silve.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Ja bardzo trzymam kciuki za Belforta, wkurza mnie lekko Silva.

Poza tym, z tych, którzy rozpoczęli 2010 w pierwszej 4 PfP, BJ został gruntownie obity w LW, a Fedor przegrał.

Pora, żeby Pająk dokończył fandango, które zaczął Sonnen.

A potem Shields przez duszonko, czas kontynuować zadymę, bo zastój mały od paru lat!.

Zmieniony przez - TezAndrzej w dniu 2011-01-26 15:44:53

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dużo jest prawdy w wywiadzie który wkleiłem. Anderson potrafi atakować w każdej sytuacji. Czeka na okazję albo świetnie kontratakuje. Pojedynek może wyglądać tak jak Belforta z Wanderleiem albo Andersona z Griffinem. W każdym razie ten kto wygra będzie przeze mnie jeszcze bardziej lubiany.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chuck Liddell oficjalnie kończy karierę

Następny temat

Dynamite! 2010 LAJF

WHEY premium