SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 126: Silva vs Belfort! 05.02.11

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19457

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pod koniec belfort sie strasznie podpalil, juz myslalem juz pusci lewego sierpa
mam nadzieje, ze bedzie mega walka. publicznosc zdecydowanie po stronie vitora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281




Silva chce upokorzyć w walce Vitora (chodzi mi o pogrubiony cytat z poprzedniej strony)???

Zmieniony przez - Puar w dniu 2011-02-05 01:39:19

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
W ogóle chce pokazać że jest specjalny, ale to robi zawsze.

Brazylijczycy i Portugalczycy na forach w każdym razie piszą, że to było zdecydowanie pyszałkowate i prowokujące w wymowie.

Nijak nie podobne do wersji Soeresa.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Imo - Anderson sobie może gadać o poniżaniu - jak nie pokaże jakiegoś przebłysku geniuszu, farta lub jakiegoś innego asa z rękawa - zostanie jutro zgwałcony w octagonie :D Ta walka mi śmierdzi pierwszą porażką przez KO jednego z nich

Ace Ventura wyglądał dużo lepiej na ważeniu niż Forrest Gump. Imo zgarnie wygraną przez decyzję albo późne TKO.

Co do Jones vs Bader to aż nabrałem wątpliwości. Bader ma szczenę jak mało kto, a Jones diabli wiedzą - nikt go jeszcze porządnie nie trafił. W type-rze obstawiłem Jonesa przez KO, ale nie zdziwiłbym się, gdyby Bader go zdominował przez 3 rundy...

btw. Baderowi chyba z papy nieźle śmierdzi, bo Bones aż się odwraca na tych staredownach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5341
TezAndrzej dzięki za tego linka przeczytałem całą historie i po tym staredownie wychodzi na to, że coś jest na rzeczy. Nawet Silva założył maskę o której pisał ten Brazylijczyk Dla Silvy to walka o wszystko: tytuł, prestiż w Brazylii, o bycie bardziej rozpoznawalnym niż Belfort. Nawet jeżeli w tej historie są jedynie przypuszczenia autora to i tak walkę będzie się oglądało teraz dużo ciekawiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapraszamy jutro 4 rano poczatek relacji
zrobimy oldschool jak kiedys

cos czuje, ze ta relacja live bedzie najwieksza w historii tego dzialu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Myślę że prestiż i pierdoły to drugorzędna sprawa, najważniejsze byłaby po prostu psycha Anderson'a... Nagromadzone emocje, w większości negatywne.

No ale to już wie chyba tylko Anderson.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Ja oglądam na żywca choćby nie wiem co się działo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5341
No ale te emocje muszą się skądś brać. Znajdować się w czołówce p4p fighterów na świecie, a jednocześnie być mniej rozpoznawanym we własnym kraju, niż Belfort, który coś dużego osiągnął tak naprawdę lata temu, to musi gryźć. Zwłaszcza kogoś takiego jak Silve.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Tylko, że Belfort to jeden z pierwszych prawdziwie przekrojowych zawodników.

Dobrze Wam radzę, jak już będzie noc (gdzieś tak 22 czy 23) to nie zasypiajcie, bo zaśpicie. Najlepiej w dzień pospać.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chuck Liddell oficjalnie kończy karierę

Następny temat

Dynamite! 2010 LAJF

WHEY premium