SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 126: Silva vs Belfort! 05.02.11

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19456

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
War Vitor!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14638
Dokadnie mam takie samo zdanie jak radek.

Edit: Dla mnie Silva sprawia wrazenie wyluzowanego goscia, nic do niego nie mam, chcialbym zeby obil Vitora i to mi sie wydaje w chvj prawdopodobne poniewaz podczas ogladania tegoo filmiku z wazenia, odnioslem wrazenie ze Vitor spekal lekko Zobaczymy jak to wyjdzie w walce.

Gdzie to bedzie mozna obejrzec ?

Zmieniony przez - szyryfyry w dniu 2011-02-05 11:17:31

NO PAIN, NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
Do poczytania. Ciekawa historia i w sumie trzyma sie kupy.

http://www.sherdog.net/forums/f2/what-you-dont-know-about-fight-between-anderson-silva-vitor-belfort-1529775/

"chcialbym zeby obil Vitora i to mi sie wydaje w chvj prawdopodobne poniewaz podczas ogladania tegoo filmiku z wazenia, odnioslem wrazenie ze Vitor spekal lekko"

To rzeczywiscie jest argument za tym, ze Belfort przegra. Do tego chodza sluchy, ze Vitor mial podczas wazenia skurcz miesni gladkich co takze moze swiadczyc o tym, ze Anderson jutro pokona go przez gogoplate.

Jones na pelnej ****ie wyszedl. Jutro bedzie sie dzialo.
Bader ma szanse w poczatkowym okresie kazdej z rund, tak do 2 minuty. Pozniej siada kondycyjnie i sie "oszczedza", a jak wtedy dostanie sie pod Jonesa to ten zajedzie go ciosami. Jak pisal Lord, plus dla Badera, ze ma dobra szczeke.
Stawiam na Franklina. Nawet przed czasem, chociaz bardziej prawdopodobna wydaje mi sie decyzja.
Vitor - Anderson. Nie wiem, sercem za Vitorem, rozum mi mowi, ze jednak Anderson, ale mam nadzieje, ze w Andersonie cos peknie, podobnie jak w walce z Maia czy Sonnenem.
Do tego chcialbym zeby wygrali Ellenberger, Torres, Cerrone, Omigawa i Kid.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14638
Nie bede tutaj polemizowal z Toba, zobaczymy w walce kto bedzie lepszy, jak wygra Vitor to sie zdziwie i to bardzo, dla mnie Silva z nim pojedzie i tyle.

NO PAIN, NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Eraser - Jones też nie wyglądał za dobrze kondycyjnie w późniejszych rundach, o ile pamiętam.

Ale zgadzam się, że raczej wygra to Bones.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3376 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 51101
Ja liczę, że Baderowi siądzie dobry strzał na szczękę Bonesa :-]

Never Too Late
"Nie w szczepionkę k***O!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Kurva zaczyna mnie brać taka zajawka, że się cieszę. Powoli nie mogę usiedzieć w miejscu bo jak sobie wyobrażam te 2 pojedynki JJ vs Bader i Anderson vs Belfort to wiem, że tutaj będę się darł przed kompem o 5 rano ihaaaaaaaaaaaaaaaaaa eksploduje chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1636 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58446
panowie sprawdzalem program,ale chce sie upewnic,
widze ze mi odblokowali orange sport na jednym dekoderze,
w programie pokazuja transmisje gali,
na zywo bedzie szla? godziny sie zgadzaja

'5 serii to zdecydowanie za dużo. Chyba, że na dopingu jedziesz.'

WE LOVE YOU !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, na Orange Sport są gale UFC na żywo bodajże od 116 z tego co pamietam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4585
main card o 6:00?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chuck Liddell oficjalnie kończy karierę

Następny temat

Dynamite! 2010 LAJF

WHEY premium