SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 116 - Wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 29462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 195 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2468
Stójka Lesnara jest bardzo cieniutka teraz to już wiem napewno po tym co widziałem.Feodr w stójce by go zniszczył a jakby zamiast Carwina podczas ground and pound był Fedor walka byłaby przerwana...Jakieś dziwne były te ciosy Carwina dużo nie celnych i takie czytelne,dla mnie wkrótce to może upaść mit Lesnara jeszcze gdyby Overeen walczył w Octagonie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Po tym wszystkim, co można było ostatnio zaobserwować, jednak to właśnie Alistaira Overeema stawiam na pierwszym miejscu wśród zawodników HW.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1313 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21954
Rush comes daj już spokój, odnoszę wrażenie że ty na samą myśl o lesnarze masz mokro w majtkach a gdy ktoś wspomni o fedorze, który jest wiele bardziej zasłużony i zdecydowanie w mma najwięcej pokazał, cieknie Ci piana z ust.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
Chamakolej dałem spokój już wcześniej a ostatnio odpisywałem tylko na zarzuty ale teraz to ty wyrażasz się jak prostak, szukasz zaczepki i nie wiem po co to piszesz

pisząc na temat lesnara nie jestem nic bardziej kierowany emocjami niż jego hejterzy czy maniacy fedora

sorry że nie przejmuje się faktem iż większość z was ma inne zdanie , cześć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
"Ktoś tam wrzucił analizę techniki w stójce obu panów przed galą, chy7ba greg, i z niej wynikało że to lesnar jest lepszy w tej płaszczyźnie"

tak, ale coś chyba nie wyszło jednak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 346 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4656
No, stójka Lesnara jest zwyczajnie słaba jak dla mnie. No i naprawdę niewiele brakowało by właśnie przez nią szybko przegrał. CO jak co, ale imo 2 najlepszych (obiektywnie) ciężkich strikeforce'u - Ali i Fiedzio - spokojnie dałoby radę zdominować i zniszczyć go w tej płaszczyźnie. Jeśli Lesnar nie poprawi swojego boksu (a przynajmniej porządnej gardy się nie nauczy trzymać) to bardzo szybko może trafić, nawet na kogoś rankingowo duuużo słabszego, który jednym celnym uderzeniem przystopuje trochę jego karierę. No bo przecież nie zawsze można liczyć na to, że każdego przeciwnika uda mu się sprowadzić do parteru i tam zdominować. Nie neguję umiejętności Lesnara w sprowadzaniu do parteru, ale przecież każdy dobrze wie, że nie zawsze uda się każdego położyć i czasami niestety trzeba się jakiś czas borykać z kimś w stójce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziwi mnie dlaczego, gdy Lesnar zaczął obrywać w stójce to nie szukał klinczu. Próbował łapać Carwina za nogi, ale gdy nie wychodziło to, żeby uniknąć dalszego łomotu powinien klinczować, a on z każdą nie udaną próbą obalenia uciekał do tyłu, może po prostu się pogubił. Jakby polityka ufc była podobna do tej z pride to Lesnar po tak długiej przerwie dostałby pewnie jakiegoś barmana czy tam innego kelnera do obicia, a tak dostał mocnego zawodnika. Po tak długiej przerwie i przy małym doświadczeniu walcząc z takim zabijaką jak Carwin może nie wypadł, aż tak źle.

Ciekawy jestem co Carwin jeszcze zdziała. Nie bardzo widzę kto by mógł dać mu radę. Na chwilę obecną uważam, że powinien mieć drugie miejsce w top hw ufc, bo jakoś nie widzę, żeby np. Velasquez miał wytrzymać jakieś uderzenie Carwina tym bardziej, że posadził go dwa razy Kongo. Carwin w stójce pewnie by oberwał od JDS, ale jakby przenosił walkę do parteru i rozłożył by siły na dłuższy czas to też mógłby to wygrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Wszystko wskazuje na to, że tak jak Lesnar ma dryg do wielu rzeczy w MMA, i dobrze się uczy, tak akurat do odpowiednie zachowanie w stójce kiedy obrywa mu łatwo nie przychodzi. Już elitarny uderzacz Mir trochę to pokazał.

Tak czy siak, jak dotąd mimo tego się obronił, myślę że przynajmniej przez jeszcze ze dwa latka może być tylko lepiej.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ze dwa latka? a to nie emeryturka przypadkiem już bedzie?
..skoro fedora hejterzy wysyłają już teraz nieuchronnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
hejterzy (fajne określenie ) wysyłają każdego swojego idola jak tylko przegra. Tak było z Wanderleiem, Crocopem, Liddellem a teraz z Fedorem - taka jest naturalna wola nastolatka, który chce żeby jego idol odszedł niepokonany w blasku i chwale. Jeśli mu się przegra - to ch... z nim - trzeba znaleźć nowego idola (skąd nagła popularność JDS, który poniekąd dobrze rokuje? ). Jak Lesnar dojedzie Dos Santosa, to pewnie Junior też zostanie odesłany na emeryturę

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 116 - Lesnar vs Carwin LIVE!

Następny temat

Trening początkującego

WHEY premium