SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 116 - Wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 29460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
O Carwin - Lesnar już było tyle, że powiedziano tyle, że nie ma co rozstrząsać dalej tego tematu




dawno w UFC KO slamu nie było

Chciałbym powiedzieć, że George Sotiropoulos będzie mistrzem LW prędzej czy później.

Leben = pedał? WTF? Chyba niektórzy nie oglądali pierwszego TUF Gdyby nie było Pride to z sentymentu byście oglądali jego walki, a nie Wanda czy Crocopa...

Zmieniony przez - greg 82 w dniu 2010-07-05 00:29:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W pierwszym TUF-ie byla taka akcja, ze cos Leben wyśmiał Koschecka i kogos tam jeszcze ze nosza biodrówki i ze biodrówki sa dla pedałów .

Takze, dla kazdego co innego jest pedalskie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1433
przerwalem czytanie gdzies w polowie, bo draznia mnie glupie teksty...
carwin ma slabe cardio? nie mial kondycji? czy was juz do reszty pojechalo? (zwracam sie do tych, ktorzy tak twierdza)
chyba nigdy nie walczyliscie, co najwyzej na konsoli, stad te brednie. mysle, ze dalszy komentarz w tym temacie zbedny.
po drugie ktos nazwal to trzymanie, ktorym lesnar skonczyl carwina, typowym dla bjj. otoz trzymanie to jest typowe dla judo jesli juz! albo nawet ju jitsu, bo to bylo pierwsze!:D
powoli drazni mnie to cale "halo" wokol bjj. fakt, jest skuteczne... ale samo bjj to gowno (pisze pod wplywem emocji wiec sry:P) taka prawda, sprobojta sie tym obronic na ulicy.. bardziej kumaty i obity na ulicy kolo zniszczy was w stojce, zanim sprobowalibysice cokolwiek zrobic:P
a wszystko przez kolesia, ktory napisal, ze to typowe trzymanie bjj... ehh

Zmieniony przez - shogunteam w dniu 2010-07-05 07:56:34

Życie tasuje karty, my gramy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16996
ale samo bjj to gowno ... taka prawda, sprobojta sie tym obronic na ulicy.. bardziej kumaty i obity na ulicy kolo zniszczy was w stojce, zanim sprobowalibysice cokolwiek zrobic:P




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1433
tyler_d, kolejny ***aka teoretyk

Życie tasuje karty, my gramy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
a Tyś jest ****a geniusz

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2010-07-05 09:05:17

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16996
tylko, ze ja z judo jestem nie z bjj

i praktyki mi nie brakuje, raczej bawia teksty o mitycznych umiejetnosciach "obitych ulicznych wojownikow"
...
Napisał(a)
Usunięty przez w0jt za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1433

Życie tasuje karty, my gramy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
joł

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 477 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17253
shogunteam pomyliłeś fora.tu masz stronę odpowiednią dla ciebie http://www.bajkopisarze.pl/  aaa i napisz co to znaczy "sprobojta" i w jakim to języku

Zmieniony przez - mman w dniu 2010-07-05 09:58:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 116 - Lesnar vs Carwin LIVE!

Następny temat

Trening początkującego

WHEY premium