SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 103 dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
Pięknie, że wygrał Victor :) Zapowiada się świetna walka z Silva :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
Drwal pięknie załatwił Drew, ale faktycznie przesadził z cięciem wagi, niech szybko wraca do LHW i walczy z czołówką bo na to zasługuje. A byli tacy co pisali, że nie da rady.
CroCop był jeszcze znośny w pierwszej rundzie, ale dawnego Mirko z Pride już nie ma i nie będzie. Zawsze jak patrzę na taką walkę to mówię sobie - jak gość nie atakuje, to jak zamierza wygrać ? Nie mam pojęcia jaki był plan CroCopa na tą walkę. Z kolei Dos Santos rozczarował mnie zupełnym brakiem parteru. W takim stylu może jedynie z Kongo walczyć.
Daley - Kampmann, zdecydowanie za wcześnie przerwana walka, Martin stał twardo na nogach, trzymał gardę i mógłby walczyć dalej, IMO został skrzywdzony taką decyzją sędziego, ale co zrobić.
Belfort w słabym stylu. Wygrał dzięki uderzeniom w tył głowy - po chamsku ale skutecznie. Może w kolejnej walce pokaże się z lepszej strony.
Hermes Franca - tragedia, dlaczego na niego postawiłem ? Ale Griffin niewiele lepszy, ładne ciosy bez żadnego efektu. Najsłabsza walka z obejżanych przeze mnie.
Koscheck - Trigg z początku myślałem, że tu również się sędzia pospieszył, ale na powtórkach widać, że absolutnie słuszna decyzja, parę rewelacyjnych strzałów Josha i bez sensu protesty Trigga, może był jeszcze zamroczony ;)

Ogólnie gala na wysokim poziomie, a podobno robiona na siłę (?)
Coś tak ktoś wspominał.
Obstwiałem Belfort, Dos Santos, Kapmann, Koscheck, Franca, Drwal, czyli nieźle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przegralem kupon przez efrain :D na poczatku byl dla mnie pewniakiem ale przeczytalem na sherdogu ze twardo na niego stawiaja i na kurs polecialem ;/ na drugi raz bede slucha tylko siebie.
stawialem 6 walk 5 trafilem , i nieszczesny efrain na ktorego nie postawilem w ostatniej chwili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
"Belfort w słabym stylu. Wygrał dzięki uderzeniom w tył głowy - po chamsku ale skutecznie. Może w kolejnej walce pokaże się z lepszej strony."

Chrzanisz. Nie uderzal w tyl glowy. Ostatnie uderzenie bylo co najwyzej PRAWIE w tyl glowy (i to tylko dlatego, ze Franklin tuz przed otrzymaniem ciosu instynktownie obrocil glowe - w tym momencie Belfort raczej nie mial juz szans na wyhamowanie uderzenia).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3908
ładnie mnie zaskoczył Drwal. nie pracował tylko na cepami ale starał sie obalać i całkiem dobrze to wychodziło. stójka też całkiem całkiem. na razie idzie do przodu. i oby tak dalej.
Belfort troszke asekuracyjnie ale cóż to jego walka i niech wygrywa po swojemu. świtny timing. no i dalej dynamit w łapie
a CC vs dos Santos to nawet nie ogladałem 2 rundy to nie bede sie wypowiadał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Belfort nie jest zadnym moim ulubiencem, ale pisanie, ze w slabym stylu wygral to dosc konkretny bullshit. Wanderlei 3 rundy probowal Franklina jakos ubic i mu sie to nie udalo, a Belfort dzieki swojej niesamowitej szybkosci i mocnym uderzeniom praktycznie w pierwszej akcji poslal goscia na ziemie.

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"Na gali UFC 103 w Dallas w stanie Teksas Tomasz Drwal w efektowny sposób pokonał faworyzowanego Drew McFedriesa. Jedyny Polak w UFC wygrał przez duszenie w drugiej rundzie." wp.pl
http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Drwal-pokonal-McFedriesa-Zobacz,wid,11513606,wiadomosc.html 

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Belfort jest tak szybki, że zawsze muszę przewijać jego akcje, bo za pierwszym razem nie jestem w stanie skumać co się u diabła stało, hehe.
Cios "prawie w tył głowy" wszedł, gdy Belfort dobijał przeciwnika. Te które Franklina załatwiły może i nie weszły czysto, ale to wystarczyło, by go powalić.

Belfort nie jest tak finezyjny jak Anderson i nie ma takiej techniki, ale ich pojedynek byłby hiciorem jakich mało. Nate Marquardt - to byłby fajny przeciwnik dla Belforta, chętnie bym ich zobaczył.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
Bikej - proszę cię.
Instynktownie głowę odwrócił...
Instynktownie to Franklin już jeżał na macie i głową nie ruszał. Trochę Vitora poniosło, ale jak popatrzyłem na spokojnie na walkę, to rzeczywiście cały czas kontrolował sytuację i ładnie punktował Richa. Argument Astutus'a, że Wand próbował przez trzy rundy Franklina ubić, trochę mnie rozbawił, bo Wand to podobno już nie ta liga ;)
Podobno Vitor chce walczyć ze Spiderem, a Dana proponował mu Marquandta, albo Hendo. Ja bym go raczej widział w LHW ale zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 579 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30351
A ja znow slyszalem,ze Dana wlasnie chce ustawic Vitor vs Spider, bo Hendo i Marquardt mieli swoje szanse i nie dali rady, wiec moze bedzie walka pomiedzy nimi(Hendo vs Marquardt) a Spider z Vitorem by sobie zawalczyl, ale to wszystko nie wiadomo na ile potwierdzone.

Zmieniony przez - Jacek.G w dniu 2009-09-21 10:27:35
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rashguard który wybrać ?

Następny temat

Hell Cage 4 - Michał Mankiewicz wygrywa!

WHEY premium