SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UBICIE, TWARDOSC

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1371 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35090
witka brysie, chcialem sie dowiedziec jaki srodek bylby najlepszym na ubicie i utwardzenie miesnia (gestosc) , i jaka firma na dzien dzisiejszy, pozdrawiam i sogacze za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30053
zalezy co bylo przed ja fest to tren jak lekko to wins daj ankiete to sie lepiej pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6343
prop + winko

Jeżeli nie robisz nic niczego nie osiągniesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24401 Napisanych postów 68084 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537791
cyclone dla ciebie to juz najlepiej by pasowalo prop+masteron+wins

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30053
prop apteka testovis np. a winko tabsy polecam scantel pharma bo soku duzo walkow
nie polecam atomika tabsow bo tam wg mnie 5 mg tab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1371 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35090
ja teraz obecnie lece cypionax z tren ace feńka , 4tydzien leci, pozniej chce jescze na koniec cos dobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 398 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6343
winko tylko i wylacznie z desmy

Jeżeli nie robisz nic niczego nie osiągniesz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24401 Napisanych postów 68084 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537791
mozesz dolozyc prop z winsem, tren by sie konczyl w polowie

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cyclone ja mysle ze ten tren cie fajnie podetnie, ale mozesz dalej poleciec prop + wino, badz prop + oxa i bedzie si
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1371 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35090
a winko z oxa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
albo polec propa + turinabol ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deka+Tesc+brak apetytu//Problem

Następny temat

Superdol i klony // Massdrol//M-drol Pytanie do EKSPERTÓW - Rzeczowy temat.

WHEY premium