SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tyson wraca, jego krwi chce inna bestia!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
o f*** nie potrafie zrozumiec o co chodzi mojemu przedmowcy
no ogladales armwrestling i co?? jak to sie ma do tematu powyzej??
nie wiem dlaczego ale zdaje mi sie ze nijak

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
wojtas pozwol ze ja odpowiem

to jest nasz caly xareo, na sam widok ze cos napisal wszyscy powinni wiedziec o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 105
A o czym my teraz rozmawiamy?? O największych ludziach. Właśnie ten koleś z armwrestlingu waży ok. 230 kg, więc dlatego podałem ten przykład.

Czytajcie ludzie całe zdania i myślcie trochę. Czasami lepiej jest pomyśleć nad wypowiedzią z 2 minuty niż wyśmiewać sie z drugiego użytkownika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
nie wiem czy zauwazyles nazwe tematu: "tyson wraca, jego krwi chce inna bestia" i to chyba nie nic wspolnego z silowaniem na reke.

Co wielkich ludzi to tylko byla gadka o Sappie itp.

zreszta co ja nie powiem to ty wiesz lepiej, wiec nie ma sensu sie przekomarzac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 105
Koleś poczytaj kilka ostatnich postów a zobaczysz, że temat zszedł do całkiem innego wątku. Teraz rozmawiamy o ludziach większych od Sappa.

I prosze cie nie spamuj w innych tematach. My mamy swój temat do rozmowy i tam pisz jeśli masz jakieś uwagi do mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2027
Wlasnie ****a , dajcie sobie siana z tym wzrostem. Lepiej porozmawiac o Tysonie , albo napiszmy do niego jakais ****a list zbiorowy , jakis apel czy cos zeby walczyc przestal :P:P.

"Loved by few , hated by many , but respected by all."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 105
A czemu ma przestać walczyć?? To jest jeden z moich głównych idoli jeśli chodzi o fighterów. Fakt, że jako człowiek nie zasługuje na szacunek, ale jako sportowiec to jak najbardziej. Może jakby solidnie potrenował to coś by jeszcze mógł zdziałać. Sappa to by z pewnością rozłożył w pierwszej rundzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
Sap3r zgadzam sie z toba w 100%
xaero owszem pisalismy o kolesiach wiekszych od sappa ale to mielibyc kulturysci ti i tak juz bylo btw ale ty pozniej wyjechales cos o jakims silowaniu sie na reke

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 349 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2027
Pytasz "A czemu ma przestać walczyć?? To jest jeden z moich głównych idoli jeśli chodzi o fighterów." Wlasnie dla tego ! Jestes jego idolem i nie boli cie to co on robi ze swoim nazwiskiem ? Kazdy widzi co soba reprezentuje , ma swoje lata i to nie jest juz Tyson. Milo ci bedzie jak w przyszlosci jakies szczyle co o boskie wiedza tyle co ja o kosmetykach beda mowili. " OO Tyson ten cieniak , on byl taki slaby przegral z tym i tym..." Ja wole zeby zostala bestia i zeby mowili " A Tyson , to ten co mial takie ***niecie w lapie"

"Loved by few , hated by many , but respected by all."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 916 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7266
"Może jakby solidnie potrenował to coś by jeszcze mógł zdziałać"

koles on juz swoje zdzialal juz jest za stary na to, dla mnie (jak juz napisalem) powinien smazyc tylek na hawajach i cieszyc sie z fortuny, a nie teraz sie oszmieszac na stare lata
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naprawde potrzebuje rady...pomocy.

Następny temat

Vitali Kliczko kończy kariere!!!!!!!!

WHEY premium