SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tyrozyna+Tauryna+Lecytyna ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Veronko mam tyle materiałów że głowa mi juz peka heeheh musze je uporzadkować i skrobne cosik heeh



Ps. Jako ciekawostke dodam że niektorzy tyrozyne i b6 stosują jako.........
pomoc podczas zejścia z długotrwałego uzywania kokainy

"Kane stał przed leżącym w groteskowej pozie ciałem Krzyżowca, oddychając ciężko wielkimi haustami powietrza. Cienkie stróżki pary unosiły się jeszcze z ociekającego miecza i poplamionych krwią kamieni. Zmieszane z jego gorącym oddechem rozpływały się, niknąc w porannej mgle"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
hihihihi
faktycznie - ciekawostka
ja tyrozyne stosuje na doła w ciezkich dniach kiedy rzucam sie na jedzenie i wszystko co na drzewo nie ucieka jest dobre.....
pomaga tak troszczeczke



-------------------------
TEXT TYGODNIA:
mam 16 lat i tylko 164cm wzrostu
co proponujecie z diete na wysokości
--------------------------
twiters mi kazal wiec dopisuje:
wszyscy Trojboisci tez będą rozbierani
Profesjonalnie - bo przez Trojbojową doradczynie.

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
I tak jak mówił Lucek 500mg tyrozyny to za mało
Wiekszość osób zwłaszcza na diecie redukcyjnej stosuje dawki od 1,5g do nawet 4gramów

"Kane stał przed leżącym w groteskowej pozie ciałem Krzyżowca, oddychając ciężko wielkimi haustami powietrza. Cienkie stróżki pary unosiły się jeszcze z ociekającego miecza i poplamionych krwią kamieni. Zmieszane z jego gorącym oddechem rozpływały się, niknąc w porannej mgle"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Zapomniałem sie spytać

Lucek jakiej firmy tyrozyne polecasz ?? Jest jakas różnica ?Czy tylko i wylacznie kierować sie ceną ?

"Kane stał przed leżącym w groteskowej pozie ciałem Krzyżowca, oddychając ciężko wielkimi haustami powietrza. Cienkie stróżki pary unosiły się jeszcze z ociekającego miecza i poplamionych krwią kamieni. Zmieszane z jego gorącym oddechem rozpływały się, niknąc w porannej mgle"

Zmieniony przez - KAIN w dniu 2003-02-13 11:54:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak więc wg mnie nie ma różnicy - brałem Kizena, Twinlaba, NOW'a i naszego hiteca i wszystkie działały podobnie.

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
ok thx

"Strong coffee, much strong coffee, is what awakens me. Coffee gives me warmth, waking, an unusual force and a pain that is not without very great pleasure."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
Kain, Tyrozyna jest super ale mam odczucie ze nie moge po niej spac niekiedy. Ona faktycznie daje takiego lekko kopa, cos jak po kawie czy mocnej herbacie. hamuje tez apetyt, kain ma racje ze wzmacnia eca, mysle ze wzieta razem z HMB da tez super efekty, albo z L-K ? i guess

civic

civic

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Glutamina

Następny temat

Smak naturalny??

WHEY premium