SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ty ga- kolejne karate po Polsku

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
W niektóych 'poważnych' stylach karate kumite też jest od czarnego pasa dopiero

Kyok, tym kartonem krówek mnie rozbroiłeś, a zatem zaszczycę Twój styl swoją osobą oraz rocznymi składkami

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Dobra,Searme masz 8-go dana.Jak pojutrze będzie Ci rano coś muczało pod oknem i Cię obudzi,to będziesz wiedziała,że krówki dotarłyZa to masz nazwę wymyśleć stylu Karate ...
Olo- a na pierwszego dana może mają obronę przed śmiertelną techniką tsunami...Obrona przed uderzeniem w oczy dwoma palcami w kształci litery V ułożonymi.Skomplikowana obrona to pionowe ustawienie otwartej dłoni prostopadle do nosa muszę coś fajnego,jakieś śmiertelne techniki powymyślać...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1156
wiedzialem ze sie zgodzisz

Trenuj z nami styl tsunami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Słaby, Kyoko przebił Twoją ofertę

Chociaż...danów ci u mnie dostatek, ale i te przyjmę...tylko jakiś ładny certyfikat wymaluj Nasze organizacje mogą w koncu nawiązać bratnią współpracę, jak Mura z PASW.

Zmieniony przez - searme w dniu 2008-04-21 23:51:19

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Kyok-co mnie skarbniczkę podkupujesz do konkurencyjnego stylu????Searme ja dam Tobie większe krówki...No i dostaniesz 9.5 dana.Wystarczy?????

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Licytację zamykam o 24

Ale skłaniam się ku podwójnemu odanowaniu, zawsze to lepiej w cv wygląda

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1156
a ja jej dam do tego 2 kwintale pszenicy o kole od rowera nie wspomne!!

Trenuj z nami styl tsunami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Nazwa musi być chwytliwa.Pomysła nie mam
Kyoko przebiłeś mnie ofertą, ja koła od roweru nie dam-nówka rower normalnie,bo dziś go dopiero rozprawiczyłem,że o kwintalu zboża którego też nie oddam,nie wspomnę.

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2008-04-22 00:00:32

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Kwintal pszenicy brzmi kusząco że o kole nie wspomnę
Ale muszę sprawdzić jeszcze, kto mi da bardziej wypasiony certyfikat z większa iloscią zawijasów i pieczątek

A nazwa jakaś mrożąca krew w żyłach musi być

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Nie wystarczy, że czarny pas w dzisiejszych czasach się zdewaluował i poza nielicznymi stylami-nic nie znaczy? Musicie jeszcze bawić się w m****a? Takie przegadywanki, choż wzbudzają śmiech-to raczej śmiech przez łzy-bo obrazują degenerację styli tradycyjnych. Musicie jeszcze kopać leżącego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Technika

Następny temat

uraz kolana

WHEY premium