SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy 13 (Piatek 13)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 901436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36449
Krac dobra forma .
Poczekajcie do wakacji jak do łoże do pieca to będzie grubo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogolnie to tak jak dieta tluszczowa tylko ze dochodza weglowodany przed i po treningu a reszta posilkow tylko bialko i tluszcz.

Mam ta diete od przyszlego profesjonalnego bodybuildera grubego Marcina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2742
Greg a ładowania bedziesz robil? co 2 weekend?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 272 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11051
Greg Twoje wczesniejsze slowo co do jedzenia i treningu oraz koksu trafily do mnie chyba w 110 % myslalem raz do roku zrobie sobie cykl a co tam pare kg przytuje nic nie bedzie ale prawda jest taka, teraz tak mysle po co walic koks jak sie go nie wykorzystuje w 100 % dlatego jade teraz do holandi jak mowilem (samochodem) pakuje silke w auto tam trzymam miche odrzywki i zaczynam w ten sposob cwiczyc rok zobacze co z tego bedzie bo narazie o jedzeniu to gowno wiem hehehe
PSL wdzieczny byl bym jak by ktos kumaty podbil na gg i pomogl mi ogarnac miche

Odważni nie żyją wiecznie,
lecz ostrożni nie żyją wcale!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Micha to podstawa. Moim zdaniem to 70% wszystkiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2742
dokladnie ale ciezko trzymac miche przez rok i dluzej czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to taki sport. nikt nikogo nie zmusza tylko pozniej pretensje do siebie mozna miec ze sie wyglada tak a nie inaczej I nie ma sie co zalic ze ciezko tylko powiedziec sobie wprost ze sie nie nadaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
dla mnie podstawa to dobry towar

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47398
Greg,,w kategorii od 1 do 173 cm narazie i tak rządziszKrac 174 do 187cm,także odpuśc mu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
B wiadomo ze towar to podstawa by byl dobry ale jak nie wrzucisz w siebie odpowiednich ilosci odpowiedniego zarcia to nawet po najlepszym towarze lipa

To akurat z gory zakladalem ze towar musi byc git bo to nie ulega watpliwosci
Na slabym to tylko przetreniwac sie mozna.

Cat musze go jakos motywowac caly czas. A mysle ze sa tu kurduple w duzo lepszej formie niz ja Ale postaram sie byc w top 5
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Metanex rrazak 10 mg i Stanex razak 10 mg. jak polaczyc?

Następny temat

JAKI PROP ?

WHEY premium