SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twoja Chwila Prawdy 13 (Piatek 13)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 900687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25488
krac dziękuje za miłe słowa postaram się za x lat coś sobą prezentować bo na razie życie mi ogranicza rozwój...

szkoda ze tak rozkminiacie czy był ten photoshop czy nie bo robi sie tylko niepotrzebny bajzel i nic po za tym. Myślę ze autor tego zdjęcia sam to wyjaśni wrzucając inne foto. tyle ode mnie i pozdrawiam

Treningi personalne, porady, konsultacje ,dieta, trening, suplementacja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
ja bym bardziej rozkminial nad nadzwyczajnym genem, przypuszczam, ze gosc jest poprostu MADE IN CZARNOBYL

bez urazy oczywiscie

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 297 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19001
na zdjeciach z linka dictatora też widać obróbkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2660
Skończcie te rozkminy. Zapewniam, że gdybyście na żywo go zobaczyli, to bylibyście pod takim samym wrażeniem jak na podstawie fotek. Wiem co mowie bo znam Patriota i chociaż dawno go nie widziałem, to wiem ze gen szczególnie do łap ma nieziemski. Wiem, że jeśli ktoś zrobi foto, a później mówi się o tym że jest obrobione w photoshopie, to traci sporo w oczach, ale mimo wszystko żadna fotka nie oddaje rzeczywistości, bo zdjęcia to tylko gra świateł itp., a na żywo z reguły zawsze jest lepiej :)

Zmieniony przez - dumel w dniu 2010-03-25 09:26:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
na rozładowanie tematu coś do pośmiania. Forma w lesie, ale na szczęście skóra powoli dochodzi do siebie

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8371


Strasznie się uśmiałem , z tego Photoshopa ale rzeczywiście zdjęcie może oddać takie wrażenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
P.i.e.r.d.o.l.i.c.i.e Hipolicie,wieksze wrażenie robi niz Charlize Theron w świetle księzyca Moze niech sie wypowie sam zainteresowany,tylko on tak na dobra sparawe wie co ma na sumieniu.
Don wracaszTen tradzik zle wyglada,nawet pokusiłbym sie o stwierdzenie patologicznie,do dermatologa bym cisnął.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8371
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
i na solarium !

patriot konkret

Zmieniony przez - bebz w dniu 2010-03-25 10:47:38

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8371
Dla mniej bystrych . Powiem tylko , że ręcznik to nie kafelki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Metanex rrazak 10 mg i Stanex razak 10 mg. jak polaczyc?

Następny temat

JAKI PROP ?

WHEY premium