SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tussi i sudafed

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Seewy z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128
Witam mam pare pytań co do efki i pseudoefki?
1. Jaka jest najskuteczniejsza dawka efedryny np tussipectu aby wspomóc tylko efekt treningu - ie chodzi mi o jakies super mega silne pobudzenie tylko o dawke po której nie ma ze tak powiem kopa a potem zgon ko i zgon i tak w kółko po silnych dawkach zapewne tak jest - chodzi mi bardziej o rónomierne rozłozenie energii. Lepiej stosowac 3,4,czy 5 tabsów tussi
2. Czy w upale efedryna podczas długich treningów jets dobrym rozwiazaniem bo podnosi temperature ciała - czy w zwiazku z tym nie wywoła szczeólnego osłabienia przez upał
3. Czy połaczenie efedryny np 45 mg i pseudoefedryny 180mg moze jakos ubocznie sie odbic przy intensywnym i długim wysiłku na powietrzu
4. Czy pseudoefedryna w dawce np 300mg daje tyle co efka w dawce 75 mg bo podobnie działa 4 razy słabiej i czy efekt poza pobudzneiem bedzie taki sam czyli extremalny poziom energii dzieki działąniu wychwyt glikogenu do krwi - jak mozna porównac takie działanie wydolnosciowe miedzy tymi 2 substancjami
5. Czy w upale pseudoefedryna nie jest lepszym rozwiazeniem na trening - i czy czasem nie jest tak ze ona dziaął w sposób odwrotny do efki czyli obniza temperature ciała dajac uczucie chłodu?
6. Czy stosowaie z tyrozyna to dobry pomysł i czy nie jest tak ze nadmierna ilosc kofeiny równiez moze osłabic jej działanie. Ogólenie jak jest z tym tussi bo wieksze ilosci daja kopa ale poziom sił szybko daje w dupe i po kopie jest szybki zgon i na długi trening nie jest to dobre a przy mniejszej ilosci np 3 tabsy poziom siły jest równy i cąły trening równie intensywny - dziwne
7. Ostatnie pytanie czy dawka np 45 mg efedryny jest dawka dopingowa czyli czy mogłoby to przekroczyc dopuszczalne stezenie 10 mikrogramów na mililitr moczu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Z Arsanem nie miałem przyjemności i raczej mało prawdopodobne żebym miał bo jak pewnie wiesz teraz o niego bardzo truno, podobnie zresztą jak ze spiro.
Fajna przemiana w Twoim profilu.
3maj się.

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2008-06-14 19:52:27

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
ty masz zamiar stosowac tussi czy pytasz czysto teorytycznie
pytanie wlasciwie powinno byc zamieszczone w dopingu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Na część tych pytań musisz sobie sam odpowiedzieć patrząc na reakcję orgamizmu TWOJEGO.


Szastasz wielkościami... i to duzymi, moim zdaniem za duzymi.


75mg efki na porcje to "dziwny" pomysł.

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Fukinhot dlaczego ?
Ja akurat tyle jem przed treningiem i popijam 2 sypanymi kawkami. Zależy od ogranizmu, wagi, adaptacji i stażu w jedzeniu efki.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
a co jesz konkretnie??

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
przeciez fukinhot napisal to w poprzednim poscie :'-(

Zmieniony przez - remik664 w dniu 2008-06-14 11:01:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
wiem co piszę...

także mnie nie poprawiaj OK??

Chodzi mi o to CO konkretnie je...

Formę efki...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
z tego co pisze on je :

75mg efki na porcje to "dziwny" pomysł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
też czytasz niedokładnie

Dobra przejdę do żeczy...

Nie wierzę w leki na kaszel i w fiormę efki tam zawartej + lukrecje czy inne gówna...

Spróbuj zapdoać 75 mg arsanu (1,5tabletki) i daj do tego 200mg kofeiny bezwodnej -czyli takiej normalnej w tabletce nawet do kupienia być może w aptece...

tylko nie mów żę ci tak JA doradziłem


Dlaczego tak piszę??

A no dla tego ze pobudzenie/mobilizacja/nakręcenie/trzęsawki/dół/zero odczuć/itp/itd (dopasować do konkrentego organizmu i osoby) są nota bene "sajdem" EC...

Dawka 20(25mg)E+200mg C (2-3x dziennie) zostałą wieleokrotnie KLINICZNIE określona jako optymalna do "zabawy" z pewnymi receptorami w kierunku utraty tłuszczu...

Wystarczy przeszukać nawet to forum by znaleźć te badania... Chyba że mod usunął je przechodząć na drugie forum..nei pameitam bo to juz dano było.

Z tussi też mam doświacczenie ale krótkie. Brałem nawet 10 tablet w porcji i czułem tylko dolegliwości żółądkowe nic poza tym. A to niby 150mg efki!! to juz nawet powiedziałbym niebezpieczna dawka. więc skoro po 25mg arsanu +kofa mialem niezłego powera chęć do działania itp to jezeli tussi to normalna efka to ja nie wiem co było w arsanie skoro 25 mg jego mnie rusza a 150mg z tussi nic...

Znam też ludzi "w temacie" którzy jedzą tussi i chwalą. Ich prawo, ich spostrzeżenie i ich wybór. ja nie jem, bo wydaje mi się że ta sama substancja powinna działać identycznie bez znaczenia na to czy to produkt X czy Y..

Pozdro!

TYLE

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2008-06-14 13:32:50

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
f***inhot jem tussi 150 mg/ed w 3 dawkach 30, 45 i 75 mg przed aero lub siłką do 100 mcg t3. Ja wierzę w tabletki na kaszel bo tussi klepie mnie dobrze. Piszesz że ta sama substancja powinna działać tak samo więc kofa w kawie powinna działać tak samo jak kofa w tabsach. Zapewniam Cię że nie działa bo po 200 mg kofy w tabsie zacząłem zasypiać, tak na mnie działa a po kawie jestem extra pobudzony.
Optymalna dawka dla zabawy z receptorami dla utraty tłuszczu to indywidualna sprawa dla każdego ustroju a nie ścisły szablon. Na tym forum wielokrotnie już obalano schematy nie tylko w dziedzinie adrenomimetyków.
Pzdr.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
kofeina z kawy naturalnej działa nieco inaczej niż ta w tabsie

Tak samo jak np ziołowka sida czy mua huang inaczej niz hcl...

Też znam osoby które po kawie idą spać, zresztą sam tak mialem jak zacząlem pić kawę.

4. Czy pseudoefedryna w dawce np 300mg daje tyle co efka w dawce 75 mg

tak napsiał autor, więc wiesz ja sobie wywnioskowałem ze jeżeli pisze o dawce to chodzi mu o Dawkę (jedną)a przyznasz, żę jest to spora różnica


Oczywiśćie z szablonami masz rację -najgorsze co może być w bodybuilding`u... Ale efka bądź co bądź, supleemntem nie jest, i trzeba się z nią obchodzić ostrożnie.. niedaleko jej do amfetaminy, osoby chore (nawet nie wiedząc o tym jeszcze) mogą sobie zrobić krzywdę...

Co innego ty jak znasz swoją reakcję..

spróbuj arsan jak dorweisz oryginał

Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2008-06-14 17:57:21

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczynam pierwszy cykl i prosze o rady

Następny temat

Dawki Leków?

WHEY premium