SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trzeci cykl.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2130 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37249
Dobra, jestem po treningu

A
Nogi: przysiady 4s [ Na początek dałem sobie 45kg 10/10/10/10 ]
Klatka: dipsy 3s [ Tutaj robiłem max/max/max a wyszło 8/7/5 aż się trząsłem ]
Plecy: Wiosłowanie, sztangą, nachwytem 3s [Na początek dałem 39kg 10/10/10 ]
Barki: wyciskanie w siedzeniu - hantli 3s [ Pierwszy raz robię to ćwiczenia, ale już czuję, że będzie to jedno z moich najgorszych, dałem tylko 12,5kg a lewa ręka już sobie rady nie dawała 8/8/8 ]
Triceps: pompki tylem 2s [ Na początek +5kg 10/10]
Biceps: uginanie 2s [ 12,5kg 10/10 ]
Brzuch: unoszenie nog w zwisie 3s [ To ćwiczenie jest tak dziwne, że aż będę zmuszony je zamienić, tak się bujałem, że nie mogłem go normalnie wykonać - zresztą trochę za mało miejsca w pokoju ]
Wspięcia jednonóż: [12,5kg 12/12/12]


Ale już czuję, że będą zakwasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Stary, ty nie masz dop*****lać bez sensu obciążenia. Tylko robić te ćwiczenia, powoli i z zachowaniem pełnej techniki. Tylko to pozwoli Ci zachować progres siłowy i masowy.
Na barki więcej powtórzeń, a nie 8. Ja robię 15-20. Polecam Ci trzymać się przedziału 12+ i skupić się na pracy mięśni, a nie kilogramach.

Brzuch to samo. Trochę porób, a nei odpuszczasz. W końcu przestaniesz się bujać. Spokojnie, wszystko powoli. :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jw. Jak za ciezko to mniejsze obciazenie. Technika na pierwszym miejscu. A moze zacznij od 12 powt. i na kolejnych treningach jak dojdziesz do 15 powt. to dopiero nieco wieksze obciazenie i znow na 12 powt.. Co myslicie o takiej opcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 420 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6793
Nagraj jakiś filmik może... Bo na swoim przykadzie moge stwierdzić ze sie "bujasz" przy każdym ćwiczeniu i siła idzie z rozmachu nie z mięsni

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Przy treningu z obciążeniem, raczej bym przy takiej opcji nie stał. Bo to może wypracowywać wytrzymałość mięśniową. A nie taki jest cel ćwiczeń ze sztangą. Na wytrzymałość jest nastawiony chociażby Lafay. Co nie oznacza, że tak zrobić nie można. Bo na każdego działa, co innego :P

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 420 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6793
Venc1Lq
Przy treningu z obciążeniem, raczej bym przy takiej opcji nie stał. Bo to może wypracowywać wytrzymałość mięśniową. A nie taki jest cel ćwiczeń ze sztangą. Na wytrzymałość jest nastawiony chociażby Lafay. Co nie oznacza, że tak zrobić nie można. Bo na każdego działa, co innego :P


Naturalnie, ale wydaje mi się że nadmierne wymachy ciałem, nie wpłynał tak jak mają wpływać na mięsnie.. Oczywiście każdy troche sie "buja" ale czasem jest to naprawdy duży rozmach. A filmik przeciez może wrzucić jeżeli chce.

Zmieniony przez - Rymu w dniu 2012-05-28 19:48:27

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 420 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6793
Rymu
Venc1Lq
Przy treningu z obciążeniem, raczej bym przy takiej opcji nie stał. Bo to może wypracowywać wytrzymałość mięśniową. A nie taki jest cel ćwiczeń ze sztangą. Na wytrzymałość jest nastawiony chociażby Lafay. Co nie oznacza, że tak zrobić nie można. Bo na każdego działa, co innego :P


Naturalnie, ale wydaje mi się że nadmierne wymachy ciałem, nie wpłynał tak jak mają wpływać na mięsnie.. Oczywiście każdy troche sie "buja" ale czasem jest to naprawdy duży rozmach. A filmik przeciez może wrzucić jeżeli chce. nie chodzi mi tylk o brzuch, ale np ja w uginaniu ramion robiłem spory rozmach z czasem go opanowałem..

Zmieniony przez - Rymu w dniu 2012-05-28 19:48:27

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Rymu, pisałem do Diego :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 420 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6793
:D Kurde ten ój double post do usinięcia .. nie chciałem tak zrobić ;/

;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No w sumie taka wersja bylaby na mala ilosc obciazenia lub na sam poczatek z FBW jezeli ktos wczesniej w ogole nie trenowal (zamiast obwodowki).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening bicepsa. Zastyga podczas zginania.

Następny temat

Wystające obojczyki

WHEY premium