SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trudne Sprawy - Ginekomastia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Z tego co pamiętam z rozmów to ok 2400-2600.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1458 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15087
ale za oba chyba ? duzo wybiore sie na NFZ wkoncu place skladki..

On ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
No za oba cyce, wiadomo
Ja się wybieram w przyszłym tygodniu do rodzinnego z tą sprawą. Chciałbym w tym roku załatwić temat i zaplanować krótki off akurat na czas operacji.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1458 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15087
dalbys znac jak sie czegos dowiesz, co lekarz powie... ja tez musze to zalatwic w tym roku

On ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 192
tak skierowanie od rodzinnego do endokrynologa. z tego co wiem to prywatnie taki zabieg zalezy od wielkosci guza od 3-6tys zł.
wiem ze mozna na kase chorych ale trzeba czekac no i krążą legendy że na kasy chorych robią to dupnie i zostaje blizna duża, a wiadomo że jak zapłacisz to zajmie sie tobą jakiś chirurg plastyk i blizna bedzie minimalnie widoczna...
nie wiem jak jest w rzeczywistosi, bo nie znam nikogo kto robil na kase ani ten co prywatnie...

Zmieniony przez - skwara77 w dniu 2013-01-17 17:25:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 472 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42940
I przy gino i przy lipo sutki reagują na zimno i się kurczą. Czujesz guzy - masz gino, czujesz tłuszcz - masz lipo, proste. Najlepiej iść na USG sutków (które i tak będzie potrzebne do operacji). Sam usuwałem ginekomastię i u mnie też reagowało na potarcie, zimno itp. i wtedy suty wyglądały dobrze.

Na NFZ nie wycinają całego gruczołu, jedynie przerośniętą część. Więć jako, że masz skłonności do gino to przy dalszym koksowaniu może wrócić.

Najlepiej udać się do Kielc jak już poprzednicy mówili, do dr'a Rylskiego. Robi te zabiegi praktycznie codziennie, więc zna się na rzeczy + wycina cały gruczoł, więc później nie może odrosnąć. No i cena przystępna.

Zmieniony przez - Grzesieq02 w dniu 2013-01-17 17:38:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
nie wiem czy mozna ale jest cennik uslug:

http://www.selmedic.pl/cennik-chirurgia.html 

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 472 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 42940
Jeszcze mogę dodać, że ogólnie sprawa po operacji w cale nie wygląda tak kolorowo jak by się wydawało, że idziesz, wycinasz i po sprawie. Przez 4-8 tygodni nie można ćwiczyć na siłowni, przez miesiąc trzeba nosić kamizelkę uciskową, która jest dość uciążliwa, szczególnie jak by się to usuwało w lato.. człowiek się poci i wszystko pod kamizelką masakrycznie swędzi. Na dodatek przez następne kilka dobrych miesięcy w 90% przypadków ma się zrosty pooperacyjne, które czasem w mniejszym a czasem w większym stopniu widać, a wchłaniają się nawet do roku.

Ogólnie całkowity efekt (zejśćie opuchlizny, gojenie ran, zniknięcie zrostów, wyrównanie wszystkiego, przywrócenie czucia w sutkach itp.) dopiero jest widoczny po MINIMUM 6 miesiącach.

Zmieniony przez - Grzesieq02 w dniu 2013-01-17 17:48:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 381 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 232698
Przepraszam autora ze sie wetne. Bo ja ma znow cos takiego bralem rozne koksy itp,nie bylo zadnych problemow z gino. Ale od dluzszego czasu nic nie biore(ok 1 roku) i od jakiegos czasu ~2mies wyskakuje mi gino raz jest wielkosci koniuszka sutka czyli 2x2mm a czasem powieksza sie o 5x5mm,nie mam pojecia czym moze byc to spowodowane. Jakis wplyw moze miec kreatyna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15566
to lipa opór, z jednej strony nie stać mnie zeby wydać minimum 3 tysiace na ten zabieg, z drugiej to wyglada strasznie, jeszcze przy mojej ilosci estrogenu... jak mierzylem suta pionowo/poziomo to 5cm.
Z drugiej strony czekanie na nfz to pewnie ROK, do tego bedzie to zrobione na "odp****** się".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy moge enana?

Następny temat

Redukcja z t3

WHEY premium