SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tribulus (Tribulus terrestris)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5188

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6891
Ja wiem czy strata kasy. Brałem tt w tym roku i nie moge nazekać na efekty. Moze masy za duzej na tym nie zrobiłem ale siła mi poszła za***iscie. A co do opinni ze tt podnosi poziom testosteronu do normy to pierwszy raz sie z tym spotkałem, jezeli tak by było to po tt nie mozna by było dostac ginekomasti a niektórzy twierdzą ze własnie taki moze byc skutek uboczny stosowania tt. A wiec wniosek jest taki za albo tt nie przynosi zadnych skutków ubocznych (ponieważ podnosi testosteron tylko do normy) albo podnosi testosteron powyzej normy no i wtedy mogą wystąpic skutki uboczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
No to pogratulowac. :)
A po cyklu TT zaobserwowales spadki sily? Jak dlugo i ile wziales TT? jakiej firmy? Z czym laczyles?
Dzieki z gory za info


no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
TT podnosi poziom testosteronu, do normy, tym, którzy mieli wcześniej obniżony, z powodu długotrwałego stosowania wysokich dawek SA.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
mnie zastanawia tylko to, czemu wszystkie te produkty sa oparte na ziolkach... Nie jestem na bierzaca z rynkiem ph itp, ale jakos nie mam zaufania do produktow ziolowych. CO innego TT, ale np na antyaromatyzereach tego typu bym nie polegal - czemu nie produkuje sie tego typu produktow synetycznie (na rynek odzywkowy) ?
Czy jest gwarancja na to, ze srodek w kazdej kapsulce zawiera dokladnie tyle samo substancji czynnej ?

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6891
Macff brałem tt z Ultimate i nic wiecej do tego nie brałęm. Nic mi nie spadło, wszystko co zyskałem jest do dziś. Cięrzko mówic o spadkach masy bo przytylem tylko 3 kg, ale siła poszla mi duzo bardziej. Dlatego uwarzam ze tt bardziej wchodzi na siłe niz mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
Jasne, ze TT jest bardziej na sile, mialem na mysli tylko i wylacznie ewentualne spadki sily.
To krzepiace, co mowisz. Mam nadzieje troche popracowac nad moim wynikiem na lawie i licze na dzialanie TT.
Dzieki za odp. SOG.

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdzie można dostać Tribulus terrestris i ile kosztuje i czy to Są tabletki,strzały czy proszek do połykania .PILNE!!!!

Maurycy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Zobacz www.cyberpaker.com tam znajdziesz najlepsze produkty tego typu (firmy Kaizen, Ultimate itp). Jezeli dobrze wiem to TT Ultimate jest teraz w bardzo przystepnej cenie...
mozesz tez przyrownac ceny do www.odzywki.pl

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2961
Vako czy moższ powiedzieć konkretniej ile Ci poszlo siły interesuje mnie na klacie(napisz w tem sposób przed wyciskałem 90x4 po cyklu wyciskam 100x5)i napisz w jakich porach dnia brałeś (np.rano na czczo czy do posiłków) i przez jaki okres czasu brałeś?Pytam dlatego bo już mam TT w domu ale wezme dopiero około marca bo mam zamiar dokupić ZMA ale narazie nie mam kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Clarity, zioła są bezpieczne i dozwolone przez prawo sportowe!
W przemuśle farmaceutycznym, w odniesieniu do surowców zielarskich, obowiązują: standaryzacja i mianowanie - procedury utrzymania stałej zawartości substancji aktywnych.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Darmowa stronka, pomocna w ukladaniu diety oraz ilosci mineraow i witamin w diecie

Następny temat

Swiateczne zakupy - top 10 na zime :-)

forma lato