SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tribulus (Tribulus terrestris)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
_1_8_7_ masz 17latek, jestes w szczycie wydzielania tescia TT nic Ci nie da, bo on odbudowuje produkje tescia do poziomu naturalnego maxa, kiedy Twoja fabryczka nie robi juz na max. obrotach (czyli po 25r zycia)
Skutki uboczne to moze nawet byc gyno, poszukaj w wyszukiwarce, wpisz Tribulus i szukaj w PORADACH MEDYCZNYCH.
ZMA mozesz brac, to tylko kompozycja mineralow, ale wiekszego skutku nie odczujesz, to doskonale uzupelnienie TT, wiec samo niewiele daje, jezeli chodzi o sile/mase.
TT raczej dziala na sile i motywacje, mozna laczyc z crea+transporter(glukoza, D-ryboza) na cyklach silowych.
Rowniez po cyklach SA, (czysci organizm) ale to mnie mniej interesuje, wiecej w DOPINGU.

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok. noto mnie przekonałeś, łap SOGA

a powiedzcie czy są jeszcze jakies takie zioła które maja dobre działanie i są dobre dla mojego wieku?

czytaliście ten link co wkleiłem??jeśli nie to zerknijcie


-----====(D-B-Z-team)====-----
>>cel:ZNISZCZYĆ WROGA<<
one-eight-seven
--= =--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Macff gyno po tt nie bedzie,pisał o tym Ambroziak,po saa moze byc ale po tt testosteron wraca do swojego wlasciwego poziomu,a po koksie moze sie obnizyc na nizszy poziom

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
ziki200 masz racje, wlasnie przed chwila czytalem ten post, sorry, wydawalo mi sie, ze guru cos takiego wspominal, ale moze mi sie pomylilo.

Co nie zmienia mojej opinii o tym, ze TT w wieku 17lat uwazam za niepotrzebny wydatek

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
Jednak dobrze pamietalem. Po prostu sa dwie opinie na ten temat:

https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=30043&forum_id=113&Topic_Title=&forum_title=Porady medyczne

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
i jeszcze to:

https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=25115&forum_id=113&Topic_Title=&forum_title=Porady medyczne

Korzystac z wyszukiwarki! Nie boli! Sprawdzilem. :)

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Macff zdania sa podzielone ja powiem tak ze w mlodym wieku mysle ze ttt nie zazkodzi ale moze nie dac ekstra efektow poniewaz i tak mlodzi maja wysoki testosteron no ale zawsze podwyzszy libido i zapal hehe:)(zawsze cos:)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7609
ziki2000 jako ze przetestowalem tt podzielam twoje zdanie


Pozdrawiam
Mada

Pozdrawiam
Mada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
W mlodym wieku to strata kasy.
Dla mnie lub mady w sam raz.

PS. Sam sobie zarzuce TT + ZMA z crea w lutym

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Darmowa stronka, pomocna w ukladaniu diety oraz ilosci mineraow i witamin w diecie

Następny temat

Swiateczne zakupy - top 10 na zime :-)

WHEY premium