SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tri Anabol to PH ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345
Witam.

Chciałem się zapytać czy Tri Anabol to PH ? nigdzie nie umiem znaleźć odpowiedzi na to pytanie, a wydaje mi isę, że tak właśnie jest.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24421
Na samym prochu nie przytyjesz, chyba, że jadłbyś sam cukier i obżerał się byle czym i to idzie w stronę negatywną, nie pozytywną, ale na pewno nie 4kg. Musi być nadwyżka kcal :)
Mutant Mass nie jest zły, ale są już inne z lepszej półki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345
Mohammed
Witam.

Chciałem się zapytać czy Tri Anabol to PH ? nigdzie nie umiem znaleźć odpowiedzi na to pytanie, a wydaje mi się, że tak właśnie jest.
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 455 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12281

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 770 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30303
Nie, nie jest to PH, a stack kreatynowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
j/Adikss

a kolega cyklon niech nie spamuje mi w dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
a tak z czystej ciekawości - skąd pomysł, że to ph??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345
czyli rozumiem, że połączenie Tri Anabol z cm3 to niezbyt dobry pomysł ?
chodzi mi tutaj o dawkowanie cm3 w dt 5g rano/5g po treningu + tri anabol tylko i wylacznie po treningu wedlug zalecen na opakowaniu.

@Aras84. Pomysł, że to PH dlatego, że niby "tak super działa" + ma długą listę składników. Mam małe doświadczenie w PH i nie znam się na ich składach dlatego tak myślałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
czy ja wiem czy działa tak super?

możesz łaczyć z CM3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345
prawda jest taka, że chyba nie ma środka legalnego, który działa lepiej od kurczaka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
jest - wołowina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 345
która kosztuje 60zł/kg pierś z kurczaka 16zł/kg :D Wołowina ma chyba tylko jeden "+", zawiera naturalną kreatynę. I chyba nic poza tym :D
W ogóle napisałeś, że ten "Tri Anabol" nie jest aż taki dobry, to co Twoim zdaniem jest na prawdę dobre. JAk na razie z legalnych supli ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DRIVEN SPORTS CRAZE - miał ktoś styczność?

Następny temat

kolejny zestaw.

WHEY premium