SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PEAK plutonium, intra-venous, tri-anabol

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
Jakie opinie o tych 3 produktach ?
Teraz jest promo w hi tec i peak.
Zastanawiam sie czy przetestowac. Teraz bawie sie tylko w zabawki z geranamina, ale ze wzgledu na promocje moze bym przetestowal.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7414
Niedawno skończyłem cykl, trwał 8 tygodni. Zaczne od tego że smaki plutoniuma ani trianabola sie nie znudziły. Produkty bardzo bardzo dobre działały jak powinny. Brałem oprocz nich gainera w ilości 140 gr dziennie, i mono po 8 gr dziennie. Efekty to: masa +7 kg zaje**** jakości, ramie +2cm, siła: klatka + 10 kg, mc +20kg, przysiad(i tu spora poprawa bo zacząłem wreszcie porządnie cwiczyć nogi) nie sprawdzalem maxa ale z 80kg na serie weszlem na 110 3x 10. Jedyny problem na cyklu to taki że od czasu do czasu miałem problem ze zaśnięcniem.. ale ogólnie to najlepszy cykl jaki zrobiłem, polecam ten zestaw. Dodam że cwiczyłem najprostszym splitem 3-4 razy w tygodniu, no i oczywiście dieta była trzymana 6/7 dni. pozdro

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Myślę że warto jak za tą kasę spróbować.

Też takie cośki będę majstrował, z tym że przyszłościowo na półce postoi bo i najbliższe pół roku 'obsadzone'.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
j/w jak za polowe ceny to ok

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
nie za polowe bo intra-venous 90zl, plutonium 100l, tri-anabol 110
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160547 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234850
sprobuj

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
...i tak wychodzi stówke taniej niż normalnie...

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
normalnie mam intra-venous za 110, plutonium za 125, tri-anabol za 120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1691
gdzie jest to promo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
na stronie hi tec
śnieżynka sie pojawiła
zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4883
Robiłem cykl na plutonium połączonym z tri anabolem i efekty były dobre dawno mnie tak nie klepało przed treningiem jak po plutonium cykl był juz dosyc dawno jak wychodzila nowa wersja plutonium :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90
to moze wszystkich 3 nowosci sprobuje ;P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I cykl, co warto dokupić?

Następny temat

Pomoc w odrzywianiu

WHEY premium