SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Peak Plutonium & Tri anabol czy potrzebna inna kreatyna podczas cyklu?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 565
Witam serdecznie. Zwracam się do szanownych kolegów z zapytaniem.
Czy stosujac Plutonium jako przed treningówkę, a Tri anabol po treningu potrzebuję do tego inną kreatynę ? Chodzi mi o dni nie treningowe. Posiadam Nitrobolon 2, czy ewentualnie nadawał by się do uzupełniania kreatyny w dni nie treningowe i rano przed pierwszym posiłkiem ? (Jest to mój 2 cykl). Dziękuję z góry za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.

Wiem, że nic nie wiem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11307 Napisanych postów 119507 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1393494
Wypełnij ankietę
http://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8119 Napisanych postów 149700 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1185942
mozesz dac codziennie rano 20-30g nitro, lub dokupic pojedyncza forme by bylo ekonomiczniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 565
Dziękuję za informację TomQ-MAG. Nie byłem pewny, czy mogę z tymi suplami Peaka stosować dodatkową kretę.
Anubis84, ankieta chyba nie jest potrzebna do udzielenia takiej informacji. Dawki znam tylko nie wiedziałem, czy można stosować razem te suplementy.
W każdym razie dziękuję Wam za odpowiedzi.
Pozdrawiam serdecznie....

Wiem, że nic nie wiem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka kreatyna i cykl?

Następny temat

pytania

Fruzelina