SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Treningi, sparingi, siła i masa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23
Chciałbym podbić swoją masę o pare kilo, a także zwiększyć swoją siłę i wytrzymałość. Problem jest taki, że trenuję kick boxing a nie chcę rezygnować z treningów. Mam 3x w tygodniu po 1,5 godziny trening. Jak to ma się do robienia wyżej wymienionych rzeczy? Czy siła i masa może przyjść po prostu od trenowania, dobrej diety i ewentualnych odżywek(ktoś doradzał mi kreatynę).

Również, czy opłaca się robić pompki, podciąganie na drążku i przysiady codziennie rano i wieczorem? Czy też lepsze efekty przyniesie 1 czy 2 razy w tygodniu porządny trening tych parti mięśni?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 65

Wzrost: 181

Cel treningowy: siła, masa, rzeźba

Staż treningowy na słowni: brak porządnego chodzenia na siłkę

Uprawiane inne sporty: kick boxing

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga, sztangielki, ławka, worek treningowy, drążek,

Dieta: staram się jeść jak najwięcej białka

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
siła masa rzezba. albo jedno albo wcale ;) FBW rob. w dni kiedy nie masz treningu. Przysiady 3s
rumunski martwy ciag 3s
wioslowanie 3s
wyciskanie 3s
wyciskanie w gore 3s
podciaganie podchwytem 3s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1505 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22139
Jak to ma się do robienia wyżej wymienionych rzeczy?
Albo masa albo rzezba...

Czy siła i masa może przyjść po prostu od trenowania, dobrej diety i ewentualnych odżywek(ktoś doradzał mi kreatynę)
Kreatyna odpada! Przyjdzie na nia czas. Jesli cwiczysz na mase to dieta przy dodatnim bilansie +500kcal. Troche te treningi z masą sie mijają ale da rade

Również, czy opłaca się robić pompki, podciąganie na drążku i przysiady codziennie rano i wieczorem? Czy też lepsze efekty przyniesie 1 czy 2 razy w tygodniu porządny trening tych parti mięśni?
Lepsze efekty przyniesie 1/2x tych partii porządny trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
marula - jeszcze czachołamacze na triceps i jest mniej-więcej ok

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1505 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22139
Nie zdążyłem edytować...
PS.
Dieta : staram się jeść jak najwięcej białka
Pewnie myslisz ze podstawą w diecie na mase jest białko... NIE, weglowodany :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
skl jakie czacholamacze xd ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
czachołamacze alias wyciskanie francuskie

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
Błoze :D za stary jestem hehe ;p a po co mu tam ;p w sumie to podchwytem niech robi normalnie. starczy mu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23
dzięki za porady, ruszam do dzieła ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
niech moc bedzie z Toba pozdrawiam. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań o trening na rzeźbę

Następny temat

KRÓLOWIE WSZYSTKICH CWICZEŃ

WHEY premium