SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening wytrzymalosciowy, a masa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3591
Witam. Chcialem sie zapytac co wyjdzie, z polaczenia treningu na wytrzymalosc miesni i diecie na mase? wracam do SW i chcialem zaczac spowrotem trenowac przez pewien czas na wytzrymalosc miesnia (serie po 12-15 powtorzen etc.) ale jednoczesnie nie chcialem zeby masa mi spadla znacznie. Wiec dla tego pytam co wyjdzie mi z takiego polaczenia.

pozdro

"Szacunek dla każdego zawodnika co podejmie walke.."

http://www.sfd.pl/Method99/_Mistrzostwo_Polski_-_BLOG-t454455.html - Moja droga na szczyt

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 380 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3763
Tez jestem ciekaw, napisz co wyszło jak skończysz

Selekcja naturalna, patrzysz która będzie idealna, ta choroba nie jest uleczalna o nie...hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37466 Wiek 101 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126370
jak to dobrze połaczysz- nie przesadzisz z objętością, intensywnością, nie bedzie straszliwie niedomagac dieta czy regeneracja- to mysle, że masa wejdzie dobrze, przy poprawionych nieco parametrach wytrzymalościowych.
sam czasami tak próbowalem- czlowiek świetnie sie czuje choćby po treningu, nie ma takiej zmułki jak po duzych obciązeniach, a masa jak wspomniałem, także i nieco siła napewno będa postepować w gore.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak robic Wznosy kolan w gore ?

Następny temat

co wybrac?

Fruzelina