SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening siłowy i interwały

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 9
Witam mam pytanie trenuje już no trochę czasu i mam zamiar zmienić plan treningowy.Wie ktoś czy taki ma wgl sens ?Gdy np w poniedziałek mam trening siłowy to we wtorek robił bym interwałowy,środa siłowy czwartek interwałowy.Nie Spale za dużo kalorii i dam radę wyrobić sobie mięśnie ?albowiem przez pewną sytuację musiałem zrobić sobie dwa miesiące przerwy i spadki trochę odczułem. Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Interwały_i_treningi_siłowe_-t1215284.html PMP Payslip Portal
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Podstawą kształtowania sylwetki jest solidny trening siłowy i na nim sugeruję Tobie oprzeć swoją aktywność fizyczną. Oczywiście o ile celem jest kształtowanie sylwetki. Interwały, tabata, kompleksy sztangowe mogą być dodatkiem, ale nie są niezbędne. Oczywiście można je dodać chociażby dla zdrowia, czy poprawy wytrzymałości, kondycji i samopoczucia. Ile, jak często, w jakiej formie uzależnione będzie od danej osoby. Nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy akurat dla Ciebie takie rozwiązanie będzie odpowiednie. Należy dokładnie przeanalizować Twoją osobę, cel, możliwości, wypełniając formularz ankiety działu trening dla początkujących.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stabilizacja organizmu - jak ją poprawić?

Następny temat

Deficyt kaloryczny

WHEY premium