SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na sile +20kg?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3048
****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK:Gruby1994
PŁEĆ:M
WIEK:16
WZROST:186
NIEPRZERWANY STAŻ TRENINGOWY:1,5

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA:110kg

OBWÓD BICEPSU:43







****POMIARY SIŁOWE****************************************

PRZYSIAD:170 kg
MARTWY CIĄG: 150kg
WYCISK SZTANGI NA PŁASKIEJ: 110kg

****CEL*************************************************

SIŁA CHCIALBYM ZROBIC 20KG DO 1 STYCZNIA NA KLATKE
ORAZ 5KG + NA BICEPS A TAKZE PRZYSIAD I MARTWY POPRAWIC TYLKO NIEWIEM JAKI PLAN ZACZAC PRZYDALABY SIE POMOC 1 RAZ NA FORUM JESTEM TYM WIEC JAKAS % ROZPISKE ALBO JAKIS PLAN DOBRY PRZY***AC:d:d OCZYWISCIE DIETA NA 3300 KCAL JEST 5-6 POSIŁKÓW I600 ZL DO 1 STYCZNIA MAM NA ODZYWKI CO BYSCIE PROPONOWALI ZPLANU BO ODYWKI NIE TEN DZIAL DZIEKI ZA WSZYSTKIE ODP

POZDROWIAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/10_tygodniowy_PLAN_WYCISKANIA_LEŻĄC-t373501.html


ja jak zaczynałem ten plan, miałem identyczny wynik jak ty czyli 110, i pod koniec na sprawdzianie 130 poszło także polecam. Jednak jak wcześniej nie stosowałeś treningu typowo na siłe, to pierw lepiej zrobić jakiś długofalowy schemat by sie przestawić na typową siłówke, a potem ten 10tyg bo jest to ciężki plan, i nie ma potrzeby na początek przygody z siłą sie nim forsować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
10tyg. plan wyciskania na poczatku wydaje sie optymalny, ale tak nie jest
Spojrzcie na jego staz, w dodatku wyciska swoja wage ciala.

Uwazam tez, ze szkoda wydawac pieniadze na suple, troche masz za krotki staz (ale to jedynie moje zdanie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3048
Dzieki panowie za taka szybka odpowiedz:) nie no wiecie kilka cykli zrobilem na kreatynie z 4 na samym mono +1 na mono i jablczanie 1 na cell pumpie i na xpandzie swoja wage ciskam ale 130 chialbym wy***ac ez sie zastanawialem wlasnie nad tym 10tyg planem i chyba go polece tylko co po nim? bo do czerwca-lipca przydaloby sie z 150kg cisnac:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"nie no wiecie kilka cykli zrobilem na kreatynie z 4 na samym mono +1 na mono i jablczanie 1 na cell pumpie i na xpandzie"

przy stażu 1,5 roku, nieźle

odpuść 10tyg teraz, zainteresuj sie tym i rpzeczytaj:
https://www.sfd.pl/Długofalowy_schemat_TS_dla_każdego-t422032.html

powinieneś myśle na nim spokojnie 130 uzyskać, czy do stycznia nie wiem, ale w sile nie ma nic szybko. Potem np na wiosne jeszcze jakąś inną rozpiske siłową (też długofalowa progresja ale z innym rozkładem np.), a potem 10tyg na wakacje, tak bym ci proponował, takze sie na niego na razie nie napalaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3048
chcialbym wlasnie ruszyc z tym 10 tyg a potem dlugofalowke ***nac bo w styczniu mam zawody w szkole :D a potem na wakacje sa nastepne:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3048
uloze i wrzuce do poprawy wieczorem bo mnie eraz nie bedzie :P

Dzieki za wszystko kumpel mi polecil to forum i mówil ze mozna liczyc bo jest za***iste mial racje:D jc potem wrzuce:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Jak do stycznia 120 to ja bym poleciał długofalowym, który nie jest tak wymagający ale przez to, że masz krótki staż poprawisz na nim bardzo dobrze wszystkie wyniki. Ewentualnie potem możesz zapodać 10ttygodniowy jako uderzeniówkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie rób 10tyg teraz, bo co z tego że zrobisz wynik jak Cie taki zastój po nim złapie że sie załamiesz -.- po co szokować organizm metodą uderzeniową, jak długofalowym zrobisz też dobry wynik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Rakhu, sam mu pierw doradzales, zeby zaczal 10tyg. teraz zmieniasz zdanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rrumcek co miałeś z czytania ze zrozumieniem?

"Jednak jak wcześniej nie stosowałeś treningu typowo na siłe, to pierw lepiej zrobić jakiś długofalowy schemat by sie przestawić na typową siłówke, a potem ten 10tyg"

nie napisał jak trenował wcześniej więc nie wiedziałem, teraz już napisał, wiem więc zgodnie z 1szym postem odradzam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SZUKAMY NAJSILNIEJSZEGO KIEROWCY SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH W POLSCE!

Następny temat

podstawki do mc

WHEY premium