SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na biceps

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
jest tam takie cos :

Przykładowe FBW na mase- 1 zestaw (3 sesje treningowe w tygodniu) by georgu

Nogi: Przysiady ze sztanga na barkach 3s
Plecy: Wiosłowanie sztanga 3s
Klatka: Wyciskanie sztangi na skosie 3s
Barki: Wyciskanie sztangi z za glowy 2s
Biceps: Uginanie ramion ze sztanga 2s
Triceps: Wyciskanie sztangi wasko 2s


na takiej podstawie ma byc Twoj trening z tym ze zamiast bicepsa i tricepsa lydki i brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4285
A dlaczego zamiast? Nie ćwiczyć ani bicepsa ani tricepsa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
nie jest to konieczne dostanie on swoje w innych cwiczeniach ew mozesz dac podciaganie na drazku podchwytem po barkach jak tak straszne Ci zalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4285
A ten na 2 zestawy co podałem? Czym on się różni od tego skróconego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
a to nie wiedzisz jeszce ??

przeciez to 2 calkiem inne plany

takie dzielenie na 2 zestawy idawanie wiecej niz 1 cwiczenie na partie to jakas pomylka chyba jest (oczywiscie mowa o FBW)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4285
Widzę. Może po prostu nie potrafię zrozumieć, że tak mało ćwiczeń wystarczy.. Nauczyłem się siedzieć na siłowni po 2 - 2,5h i dziwi mnie to, bo te 6 ćwiczeń zrobię z niecałą godzinę i też będzie efekt..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
zrobisz nawet w 30 min jak sie postarasz.

ale z czasem bedzie wielki ciezar tak wiec spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4285
No właśnie czy to nie za mało? I jak tu jest z dobieraniem ciężarów? Na serie progresją czy maksymalne ciężary czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
mozesz progresja z tym ze obciazenie napewno bedzie duze (zedu 70-80% CM)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4285
OK. Dzięki za poradę.. idę spać:D pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój trening - prosze o pomoc

Następny temat

Ćwiczę już prawie pół roku, szukam małej rady.

WHEY premium