SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening i dieta dla "pogubionej"

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapomnialam przy drugim tran i przy ostatnim??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wszytsko co jesz doliczasz, odzywke rowniez
ok 180g/180g/40g tak pi razy drzwi, chyba ze wolisz wiecej tluszczu wtedy odejmij wegle.
I zlituj sie, nie licz rozyczek brukselki, w ogole tego nie licz, zielone warzywa jesz w ilosciahc nieograniczonych i nie liczysz

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-11-11 19:28:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli na moj babski rozum dorzucic odrobine bialka(odzywka) i wegli, ew tluszcze i wtedy - wegle... O rany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy moge dorzucic te potrzebne wegle do ktoregos z posilkow np przed i po treningowego?? I gdzie ta odzywke najlepiej?
Przepraszam za te idiotyczne pyt ale...
Nie wiem czy mi dnia wystarczy by to wszystko zjesc
Przez prawie rok bylam na diecie redukujacej ilosc kalorii i moje posilki juz nie sa tak duze jak te ktore teraz mam spozywac.
Zastanawia mnie tez dlaczego akurat powinnam zwiekszyc zapotrzebowanie kacl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
odzywka gdzie ci wygodnie.
Tez mozesz stosowac metode ze pijesz odzywke i jesz owoc po treningu silowym a w dni bez treningow silowych nie masz tego posilku, reszta jak zwykle.
Wiem musisz sie przestawic na wieksza ilosc jedzenia .
A co chcesz zmniejszyc? Do jakiego poziomu? Trzeba kiedys zwiekszyc ilosc jedzenia bez tego nic nie wyjdzie, jestes juz pozniej poziomu trzymania dalesze zmniejszanie prowadzi tylko do problemow zdrowotnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mogloby zostac tak jak jest? Jak dodam odzywke na mleku to bedzie jakies 300 wiecej ale bez wegli. Moglabym je dodac do ktoregos posilku jw.
Jak to jest wlasciwie z tymi warzywami i owocami,bo to przeciez tez wegle i cukry. Dlaczego nie doliczam? Gdybym doliczyla to bylo by wiecej niz 1800
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mleko to tez wegle, w odzywce tez sa wegle.
Zielone warzywa nie doliczasz bo to glownie blonnik, reszte doliczaj , owoce rowniez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem. Podrasuje to jeszcze jutro,bo dzis juz nie mam mocy, a wczesnie wstaje.
Dziekuje za pomoc przy ustalaniu diety.
Postaram sie codziennie spisywac co jadlam badz mam zamiar z nadzieja,ze poprawisz jak cos nie tak.
Gdybys jeszcze ten trening pomogl mi ustawic bylabym zobowiazana

Wielka buuuuzia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to powinnam sie jednak na blad ufarbowac!

Uklony i przepraszam...
(zalozylam,ze jestes mezczyzna)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak liczycie kcal?

Następny temat

Dieta na masę do oceny

WHEY premium