SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening domatora - liczba podciągnięć nie zmienia się

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
po upadku trudno zrobić chociaż połowę w drugiej serii z pierwszej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
Z ciekawości ...
MI

Ile Ty zrobisz w pierwszej i po załamaniu takim totalnym ile zrobisz w druiej ?

Osobiście robiąć w 1 serii 15-16 rep w druiej zrobiłem 7 po 90 s przerwy

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Dzisiaj odpoczywam, nie chce mi się nic robić, jak nie zapomnę to gdy mi się zachce zrobię. A jak zapomnę to mi przypomnisz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Dobra znalazłem w zeszycie trening z lipca gdzie jeden trening miałem max 15 powtórzeń. W drugiej serii po 30 sekundach miałem już tylko 2 powtórzenia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 610
YANKESStm - trening robię ten: https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html - tu jest 3-5 minut przerwy.
Teraz robiłem to sobie robiłem, w pierwszym obwodzie 5 podc.=max, w drugim 3 podc=max. Dwie ostatnie serię po 12 podc. z nogami na krześle. Dobrze? Resztę robię regularnie po tyle powtórzeń ile napisane (przy czym mieszam plan łatwy z trudnym - tam gdzie potrafię robię trudniejsze). Trochę to niesymetrycznie wygląda.

Zmieniony przez - Orangensaft w dniu 2012-11-17 19:43:44

Zmieniony przez - Orangensaft w dniu 2012-11-17 19:44:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
Aaaaaaaa ...

To jest inna sytuacja jak robisz powiedzmy 8 cwiczen po kolej bez przerwy i potem masz przerwe a niżeli byś robił przerwe po każdej serii

Myślałem, że robisz zwykłe FBW domowe.

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 610
Wracam do siebie po tygodniowym zatruciu, jutro spróbuję coś poćwiczyć lekko, z 2-3 serie. Trochę głupio, bo w niedzielę 3. grudnia było już 1 seria 7 podc. = max, 2 seria 3 podc. = max, a tak dobrze mi szło. :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 610
6 XI 2012 - zrobiłem tylko trzy obwody co by się nie przeforsować przy powrocie do zdrowia; trzy ale za to - jeśli chodzi o podciąganie - jakie (wszystkie na max): I 8 podc, II 6. podc, III 4. podc. Udało mi się także pompki na krzesłach tyłem zamienić na pompki z wąskim ustawieniem rąk i od trudniejszej wersji planu dzielą mnie tylko wykroki i brzuszki. Zastanawiam się jak zamiana tych drugich na pociąganie nóg w zwisie wpłynie na podciąganie?

Zmieniony przez - Orangensaft w dniu 2012-12-06 15:55:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 610
Wszystko na max, nachwytem na szerokości barków (k - 12 z nogami na krześle):

9 XII: 8,6,4,k
Nowy tydzień
11 XII: 7,6,5,k
14 XII: 8,7,5,k
16 XII: 8,5,4,k miesiąc wcześniej było: 5,3,k,k!!!
Poprzedni tydzień - we wtorek nie mogłem, ale za to w czwartek w czwartym obwodzie przeszedłem na podciąganie bez krzesła.
18 XII: 0,0,0,0
20 XII: 8,7,6,5
22 XII: 8,7,6,5
Ten tydzień
25 XII: 8,7,6,5
Od tygodnia powtórka z rozrywki…

Zmieniony przez - Orangensaft w dniu 2012-12-26 15:13:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 610
Dzisiaj zaliczyłem spadek formy, od dwóch tygodni liczba podciągnięć stała w miejscu a dziś zrobiłem o dwa mniej w trzeciej serii, czyli 8,7,4,5 i generalnie jakoś progresu w innych ćwiczeniach nie ma. Co w tej sytuacji? Opuścić jeden trening? W styczniu byłby czwarty mesiąc podwieszonego treningu, myślałem, że od lutego pójdę na siłkę normalnie, ale wcześniej nie dam rady i dlatego chcialbym dalej ćwiczyć w domu, a wg instrukcji można ten trening robić własnie 3-4 miechy. To co poradzicie, jeden trening odpoczynku? Domyślam się, że świąteczne odżywianie negatywnie wpływa na taki spadek (ciasta, słodycze, browarek co drugi dzień albo codziennie). Oczywiście ww. pokarmy natychmiast odrzucam i jem wyłącznie zdrowo. No i te 5 posiłków dziennie zamiast śniadanie-obiad-kolacja faktycznie tak dużo daje? Bo w zasadzie mógłbym to wprowadzić.

Zmieniony przez - Orangensaft w dniu 2012-12-30 17:48:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kondycja bez biegania?

Następny temat

Jak w domu zrzucić małą oponkę?

WHEY premium