SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening do wojska a FBW 5x5

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3605

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

93

Wzrost

185

Cel treningowy

rozwój masowy i przygotowanie do wojska

Staż treningowy na siłowni

1,5roku

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full

Dieta

właśnie... przy takiej aktywności na co w diecie zwrócić uwagę i jak zbilansować?

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

marne podciąganie: (bez żadnych ruchów ciała) 5.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407
no to tak robię:
zaczynam od 50% top, a potem zwiększam. i wychodzi od 55-75


Zmieniony przez - narciso w dniu 2012-01-01 13:52:40

/login es irrelevante/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407
czyli wychodzi na to, że wszystko robię dobrze. ale takim sposobem nie osiągnę tego co chcę... podciąganie powinno być nachwytem, a w tym treningu jest podchwytem.

/login es irrelevante/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
"ale takim sposobem nie osiągnę tego co chcę... podciąganie powinno być nachwytem, a w tym treningu jest podchwytem. "

sprecyzuj o co ci chodzi czy ty czytałeś ten cały meteriał który ci znalazłem i wysłałem troche artykułów tam masz .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407
jak pisałem na początku chcę przygotowac się do wojska i nie wiem czy ten mój trening można pogodzić z bieganiem, czy w ogóle dać sobie spokój z tym treningiem. jeśli da się, to w jakie dni biegać ... itd.

/login es irrelevante/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Widzisz nie czytasz PEWNIE że sie da patrz PUNKT 9 , jak co i kiedy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407
jak będę miał pytanie to napiszę.

Zmieniony przez - narciso w dniu 2012-01-01 14:03:08

/login es irrelevante/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407
ale tam nie ma nic o siłowni,w tym punkcie.

/login es irrelevante/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Spoko przeczytaj na spokojnie wszystko co dostałeś znajdziesz tam wiele odpowiedzi na swoje pytania .

i pamientaj że jest wyszukiwarka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Chcesz iść do wojska to sie ogarnij , pytałes o bieganie masz punkt 9 , pytałes o podciaganie masz PUNKT 10 , pytales o trening silowy powiedzialem że trenuj tym co pokazujesz , masz cały opisany tez w linku w razie pytan do niego , pytales o testy dalem ci caly obszerny temat na temat TESTÓW policja wojsko .

wiec zacznij sobie radzić , masz do tego wyszukiwarke!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407
tak, ale jak to wszystko pogodzić... mam tylko 7 dni w tygodniu.

/login es irrelevante/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc z planem FBW

Następny temat

Trening na masę do poprawy

WHEY premium