SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 697

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Męzczyzna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29
Cześć!

Z góry mówię, że temat niestety bardzo trudny. Nie zdziwiłbym się gdyby został bez jakiejkolwiek odpowiedzi. Zacznę od początku. Odkąd pamietam,bylem chudy.. bardzo chudy, zawsze jadłem dużo, niestety nierugalrnie i wszystko co wpadlo mi w ręcę. Informacje o mnie sa w ankiecie po zaznaczeniu ptaszkiem profesjonalnej odpowiedzi. Badania mam wszystkie wporządku, jak myśle tą "wadę" odziedziczyłem po rodzicach, oboje sa bardzo szczupli. Przeszukałem internet i trafiłem tutaj, widzę sporo aktywnych użytkowników i mega dużo porad, pomyślałem, że może akurat ktoś podzieli się ze mna swoją wiedzą i akurat moze dzieki tym informacjom i mojej cięzkiej pracy przytyję choć troche.

Rok temu zaczałem ćwiczyć.. wiadomo amatorka.. hantle, drążek, pompki, sztanga prosta.. owszem rezultat był ale tylko w sile a nic w masie...

Nie jestem pewien czy napisałem w dobrym dziale, ponieważ chciałem w jednym temacie zamieścić wszystko to co chciałbym się dowiedzieć a dokładnie Dieta + Trening

Jak wiadomo, że dieta jest bardzo, bardzo ważna. jestem pewien, że jest tutaj od groma osób, które w sprawach diety wiedzą o wiele lepiej niż zwykły szary obywatel. Jeżeli, któraś z tych osób czyta ten temat to prosiłbym o rozpisanie jakies dobrej diety na mase dla osoby pracującej fizycznie. Pracuje od poniedziałku do sob w godzinach od 6:00 rana do 16:00. Co do diety prosiłbym, aby to nie była dieta zbyt droga. Chodzi mi dokładnie o to aby nie znalazło w niej się dużo drogich składników typu: wołowina czy konina, ponieważ po prostu moje środki na to nie pozwalaja.

Do samego odżywiania pomyśłałem aby zakupic jakiś Gainer, aby pochłonić jeszcze większa dawkę dobrych kalorii dziennie.
Probowałem w moim życiu bardzo wiele sposobów, aby przytyć chociażby na tłuszczu np. ponad dwa miesiace obzerania się fast foodami, podbijanie kalori wysokiej klasy oliwka z oliwek, potrafilem naprawde sporo jej wypic, niestety zadnego kilogramu więcej. Bardzo mi na tym zależy aby wyglądać jak prawdziwy facet, bo niestety muszę przyznać, że szczupłość to mój największy kompleks i naprawde przeszkadza mi to w życiu.

Trening... ćwiczenia..
Zacznę od początku. Chciałbym ćwiczyć w domu, zakupić np hantle, sztangi, laweczke.. czy coś co jeszcze pomoże mi zbudować masę w domu. Jeżeli ktoś zna dobry sprzęt w cenie to poprosze o nazwe czy link do sklepu. No i teraz jakże ważny trening. Jestem osobą nie dość, że szczupłą to do tego jestem drobnej budowy, moje kości niestety sa malutkie, że tak powiem typ ektomorfika.. o ile dobrze doczytałem, a czytałem naprawdę dużo jak sądze. Jeżeli ktoś byłby w stanie rozpisac trening dla osoby pracujacej fizycznie w godzinach takich jak napisałem wyżej to byłbym bardzo wdzięczny.

Myślę, że napisałem dość sporo i nie wiem czy kto kolwiek będzie chcial mi pomoć w jakikolwiek sposób.
Z góry dziekuje wszystkich, którzy psotaraja się podjąć tej pomocy, ponieważ wierze, że na tym świecie sa jeszcze osoby, które nie myśla tylko o swoich czterech literach.
Przepraszam jeżeli temat został, źle założony czy w złym dziale umieszczony a także za wszystkie błędy ortograficzne czygramatyczne. Nie jestem robotem i także popełniam błędy jak inni ludzie!

Pozdrawiam iczekam na jakiekolwiek odpowiedzi!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29
Płeć : Mężczyzna
Wiek : 21
Waga : 55
Wzrost : 176
Cel treningowy : Masa
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : Chcę cwiczyć w domu przy pomocu kupionego sprzetu
Dieta : brak
Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje) : brak
Zażywane suplementy : brak
Ostatnio przerabiany plan : napisane w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomożecie mi zrobić trening 3 dniowy ?

Następny temat

Klatka piersiowa - problem z mostkiem

WHEY premium