SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trener personalny Kraków

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 328 dni Przeczytanych tematów 18
Nie wiem czy to dobre pytanie na ten dział, ale szukam trenera personalnego, który pomoże też z ustawieniem diety dla osoby otyłej. Kraków. Podpowiecie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699766
To chyba dietetyk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 328 dni Przeczytanych tematów 18
Czyli najpierw wyeliminować wagę dietą i dopiero potem myśleć o treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699766
Nie , trening plus dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 328 dni Przeczytanych tematów 18
No właśnie, więc szukam w Krakowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699766
Potrzebujesz trenera do treningów personalnych na siłowni tak ? W Krakowie ?Który rejon , jaka siłownia ?


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2023-06-10 21:39:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 328 dni Przeczytanych tematów 18
Zgadza się, najchętniej Mistrzejowice/Bieńczyce/Nowa Huta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33137 Napisanych postów 23209 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278150
W krakowie jest cała masa trenerów jak wdzedzie ale pamiętaj że teraz jest więcej pseudo trenerów i doradców żywieniowych więc zbadaj bardzo dobrze rynek ( moze jakieś spotted na faceboku ) moze tu ktoś ci doradzi , ja dawniej działałem w Kraku ale juz ludzi nie znam więc nie mam kogo polecić ( jestem z Bochni ) tym bardziej że aktualnie mam tak dużo pacy online ze w realu mi sie zwyczajnie nie kalkuje tracić czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 328 dni Przeczytanych tematów 18
Dzięki za podpowiedź!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
j/w nieraz lepiej online kogoś ogarnąć, bo pseudo trenerów jest bez liku, jak ja widzę co u mnie wyprawiają co niektórzy to szkoda gadać. Dietę czy trening mozna online ogarnąć, chyba że chcesz na techniką potrenować to online już ciut gorzej ale też poprzez nagrywanie filmików można co nieco zobaczyć
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny z ankietą

Następny temat

Który plan wybrać?

WHEY premium