SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - NitroBolon, czy to dobre dla mnie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 188
Witam, mam ukończone 19 lat.
Ćwicze na siłowni już 3 lata, moje gabaryty są w sumie wystarczające, ale wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia i ciągle chcemy więcej :)
Aktualnie robię masę chcę podbić jeszcze 10 kilo w jak najszybszym czasie i chciałbym się zapytać jak wpłynąłby na mnie pojedyńczy cykl nitrobolona, w sensie, że wezmę to 150 kap. i skończę z tym.
Do tego czasu brałem kratynę, bcaa, białko.
Czy jeżeli przestanę to brać a ćwiczył będę nadal to będę miał spadek?
Jakie są skutki uboczne?
Z góry dziękuje :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 188
Jeszcze chcę się zapytać, czy mogę nitrobolon łączyć z kreatyną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 24620 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 104901
Imo lepsza opcja jakiś stack kreatynowy np Green Magnitude, jak starczy kaski to jeszcze możesz zwykłe mono kupić w dnt porcję dorzucić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8112 Napisanych postów 149661 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1185754
Garrispl
Jeszcze chcę się zapytać, czy mogę nitrobolon łączyć z kreatyną?

jasne, ze mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 24620 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 104901
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Z tego co widziałem to opinie są podzielone, dużo ludzi uważa, że po cyklu wszystki schodzi, i że to tylko pieniądze wyrzucone w błoto.
Wypowiecie się na ten temat?

Zmieniony przez - Garrispl w dniu 2014-05-27 13:03:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dobrze no to jeszcze Was wykorzystam :)
powiedziałeś, że lepszą opcją będzie Green Magnitude, możesz polecić jakiś inny stack, bez zbędnych smaków itd, aby tylko efekt był nie musi mi smakować :)
Chodzi mi głównie o pieniądze, jestem w takim wieku, że nie mam nieskończonych funduszy, chcę po prostu zastąpić wszystko tańszymi zamiennikami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Nie chodzi mi o smak, smak jest na którymś tam planie....

ze stacków kreatynowych Green jest spoko, możesz wrzucić solo albo w nietreningowy dać porcję zwykłego monohydratu.

A jak wolisz zaoszczędzić hajs to kup zwykły monohydrat i na przykład beta-alaninę i zrób cykl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co polecicie?

Następny temat

Białko wraz z kreatyną, następnie spalacz - Porada

Fruzelina