SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trądzik na plecach - odechciewa się żyć

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
Tak, słońce pomaga, ale podobno na krótką metę, i w sumie ja to potwierdzam.
Skóra staje się jeszcze bardziej tłusta i problem wraca... teraz trochę się opaliłem, efekt od razu widoczny, wszystko ładnie się zagoiło, ale myślę, jeszcze jak dodatkowo zadbać/wysuszyć skórę, aby problem nie powrócił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2059
ja słyszałem że trądzik przechodzi po 1szym stosunku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1020 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43903
ukasz_ns - a ja słyszałem ,ze jak ktoś gada głupoty to mu c***ek więdnie... :>>>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2059
wiecznie stać nie będzie ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15466
bylem prywatnie u derma. przepisal tetracykline 300mg co na dobe. do tego zineryt i aknemycin na twarz. 5 dzien stosowania widac lekko poprawe ale bez rewelacji.wiem ze to okres dlugotrwalego leczenia,ale czlowiek sie cieszy gdy chodz 1 syf znika.upaly goraco,a ja nie mam mysli wyjsc na plaze z takimi plecami i powoli odrzucam nadzieje ze jeszcze w te wakacje wyjde.
pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1910
myslisz ze ludzie nie maja co lepszego do roboty jak sie na twoje plecy gapic i mowic o kur#$# jakie ten %*($ ma pryszcze
wyluzuj, slonce zmniejsza tradzik, i jak ktos powie, ze to nieprawda to go osobiscie zbesztam bo przez tydzien wychodzilem po pol godziny lezec na brzuchu i opalac plecy i jest NIEZIEMSKA poprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15466
hm moze ty bys smialo wyszedl na plaze,ja natomiast stanowczo nie...i powiem ze sie mylisz bo napewno znajda sie tacy ktorzy beda sie gapili.czuje sie niekomfortowo z tym,moze i mam niską samoocene ale wole wyjsc na plaze i wygladac jak zdrowy czlowiek.
...
Napisał(a)
Usunięty przez nioonia za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4351
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
słońce i solarka na poczatku pomaga a potem wzmaga- NIE RÓBCIE TAK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
ja tez mam ten sam problem tradzik mnie meczy na plecach , twarzy juz pare lat ,nabralem sie juz bardzo duzo lekow, zawsze jak sa wakacje jest poprawa nie przejmuje sie tym i smialo wychodze na plaze ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadmierne czerwienienie twarzy

Następny temat

przebicie pepka- znieczulenie

WHEY premium