SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomek Kuszczak

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1675 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10810
nie, nie Janas juz sie zmienil hehe mam taka nadzieje, ze sie zmienil i nas nie zaskoczy az sie boje Beev

Z dnia na dzień coraz mocniejszy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Jak ktos jedzie na MS flaga ze slowami wsparcia!

yess na bank
Na stadionie ujży Twoja flage

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2649 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10771
'kazdy ale to kazdy wielki bramkarz puszcza bramke w najmniej oczekujacym momencie'


Kuszczak jest Wielkim bramkarzem??






















-=[]------[]=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2166
Jeszcze nie...ale wszytsko przed Tomkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Niech przejdzie do MU - chociaż za nimi nie przepadam, ale mam nadzieję że tam się wypromuje i będzie można już powiedzieć, Kuszczak - WIELKI BRAMKARZ, liczę na niego

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2300 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5377
Angielski dziennikarz: Kuszczak nie do ruszenia

W meczu z Kolumbią Kuszczak popełnił dopiero drugi błąd w tym sezonie. Przedtem zawalił także gola w spotkaniu z Tottenhamem. W innych meczach bronił świetnie – przypomina na łamach „Gazety Wyborczej” dziennikarz z Birmingham Chris Lepkowski.
- Ten błąd nie zmieni sytuacji Tomasza Kuszczaka w West Bromwich Albion. On w tym sezonie wybronił więcej, niż musiał. Nikt nie spodziewał się po nim takiej gry. Jest jednym z ludzi nie do ruszenia – dodał.

źródło:Gazeta Wyborcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Hmm ciekawe co będzie po MŚ, o ile zagra i z jakiej strony się pokaże. Jak wyjdzie na boisko to wieże że rozegra świetne spotkanie i później będzie można mówić już tylko o dobrej grze Kuszczaka a o tej wpadce wszyscy zapomną, mam taką nadzieję

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4148
"Kuszczak jest Wielkim bramkarzem?? "


A dlaczego nie? Interwencja roku w angli, caly sezon bardzo dobry tylko klub slaby. Po czym sie poznaje wielkiego bramkarza/piłkarza? po tym ze gra w dobrym klubie? Czy po tym ze gra dobrze i ratuje niejednoktotnie w pojedynke dupy kolego?


A jak teraz przejdzie do MU bedzie o nim glosno przez kilka najblizszych lat-mam nadzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Dracco69 niektórzy mówili że Kuszczak jest w miarę dobry, że może być, ale wystarczył jeden błąd żeby wszyscy jego jechali i mówili że nienadaje się do gry w pierwszym, mi się wydaje że Ci co tak mówią to pewnie nie widzieli jego interwencji w WBA, albo też mówią że spadli z ligi to znaczy że cała drużyna źle grała czyli Kuszczak też.

Mam nadzieję że Kuszczak wyjdzie w jakimś meczu na MŚ i pokaże jak bronił do tej pory, jestem i będe za Kuszczakiem, może MU tam powinien się wybić.

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
cholera a ja tej bramki nie widzialem co strzelili Kuszczakowi ma ktos jakis link zeby sobie obejrzec ?

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kibice na Śląskim - żenada !!!

Następny temat

Polska - Chorwacja

WHEY premium